Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
20 Ocak 2014
Kolorektal Kanserler Anlatılacak
Liv Hospital ve dünyaca ünlü kanser merkezi Memorial Sloan Kettering çağımızın hastalığı kanserle ilgili ortaklaşa düzenlediği sempozyum ile bir işbirliğine imza atıyor.

31 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında yapılacak Kolorektal Kanserli Hastalara Kişiselleştirilmiş Yaklaşımlar sempozyumunda kolon ve rektal kanserler A’dan Z’ye masaya yatırılacak. Türkiye’den ve 30 farklı ülkeden gelen hekimlerin katılımcı olacağı sempozyumda, kolorektal kanserle ilgili tedavi yöntemleri ve son gelişmeler anlatılacak. Sempozyum kapsamında Liv Hospital Tıbbi Direktörü ve Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Oktar Asoğlu’nun gerçekleştireceği canlı cerrahi ile kolorektal kanserli bir hastaya robotik cerrahi uygulamasında da bulunulacak. Canlı robotik cerrahi girişimi konferans salonuna özel bir görüntüleme sistemi ile anında yansıtılarak izlenebilecek.

Kolorektal Kanserler A’dan Z’ye ele alınacak

Memorial Sloan Kettering ve Liv Hospital işbirliğinde düzenlecek Kolorektal Kanserli Hastalara Kişiselleştirilmiş Yaklaşımlar konu başlıklı sempozyumda kolorektal kanserler, kalın bağırsak, rektum ve karaciğer metastazları A’dan Z’ye ele alınacak. 31 Ocak- 1 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek sempozyuma Liv Hospital Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Oktar Asoğlu ev sahipliği yapacak. Sindirim sistemi kanserleriyle ilgili Türkiye ve ABD’de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden gelen önemli uzmanlar konuşmacı olarak katılacak.

Kolorektal Kanserlerle İlgili Merak Edilenler Yanıtlanacak

Kolorektal Kanserli Hastalara Kişiselleştirilmiş Yaklaşımlar sempozyumu hem halka açık olarak hem de hekimlere yönelik iki aşamada gerçekleştirilecek. Kanser Depremine Karşı, Kolonlarınızı Sağlama Alın konu başlığıyla halka açık olarak düzenlenecek bölümü, 31 Ocak Cuma günü, saat 09.30-11.30 arasında yapılacak. Liv Hospital Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek sempozyumda Liv Hospital Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Oktar Asoğlu’nun yönetiminde, dünyanın önde gelen hekimleri kolorektal kanserlerle ilgili son gelişme ve tedavi yöntemlerini anlatacak. Ardından soru- cevap bölümüne geçilecek.

Gelişmeler Canlı Vaka Üzerinde Anlatılacak

Kolorektal Kanserli Hastalara Kişiselleştirilmiş Yaklaşımlar konu başlığıyla hekimlere yönelik gerçekleştirilecek bölüm 31 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında İTÜ Süleyman Demirel Kongre Merkezi’nde yapılacak. Dünyaca ünlü hekimlerin konuşmacı olarak katılacağı kolon ve rektal kanserlerle ilgili tedavi yöntemleri ve gelişmeler canlı ameliyat sırasında vaka üzerinde de anlatılacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/23 °C
İstanbul 14/21 °C
İzmir 13/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078