Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
20 Ocak 2014
Kolorektal Kanserler Anlatılacak
Liv Hospital ve dünyaca ünlü kanser merkezi Memorial Sloan Kettering çağımızın hastalığı kanserle ilgili ortaklaşa düzenlediği sempozyum ile bir işbirliğine imza atıyor.

31 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında yapılacak Kolorektal Kanserli Hastalara Kişiselleştirilmiş Yaklaşımlar sempozyumunda kolon ve rektal kanserler A’dan Z’ye masaya yatırılacak. Türkiye’den ve 30 farklı ülkeden gelen hekimlerin katılımcı olacağı sempozyumda, kolorektal kanserle ilgili tedavi yöntemleri ve son gelişmeler anlatılacak. Sempozyum kapsamında Liv Hospital Tıbbi Direktörü ve Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Oktar Asoğlu’nun gerçekleştireceği canlı cerrahi ile kolorektal kanserli bir hastaya robotik cerrahi uygulamasında da bulunulacak. Canlı robotik cerrahi girişimi konferans salonuna özel bir görüntüleme sistemi ile anında yansıtılarak izlenebilecek.

Kolorektal Kanserler A’dan Z’ye ele alınacak

Memorial Sloan Kettering ve Liv Hospital işbirliğinde düzenlecek Kolorektal Kanserli Hastalara Kişiselleştirilmiş Yaklaşımlar konu başlıklı sempozyumda kolorektal kanserler, kalın bağırsak, rektum ve karaciğer metastazları A’dan Z’ye ele alınacak. 31 Ocak- 1 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek sempozyuma Liv Hospital Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Oktar Asoğlu ev sahipliği yapacak. Sindirim sistemi kanserleriyle ilgili Türkiye ve ABD’de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden gelen önemli uzmanlar konuşmacı olarak katılacak.

Kolorektal Kanserlerle İlgili Merak Edilenler Yanıtlanacak

Kolorektal Kanserli Hastalara Kişiselleştirilmiş Yaklaşımlar sempozyumu hem halka açık olarak hem de hekimlere yönelik iki aşamada gerçekleştirilecek. Kanser Depremine Karşı, Kolonlarınızı Sağlama Alın konu başlığıyla halka açık olarak düzenlenecek bölümü, 31 Ocak Cuma günü, saat 09.30-11.30 arasında yapılacak. Liv Hospital Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek sempozyumda Liv Hospital Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Oktar Asoğlu’nun yönetiminde, dünyanın önde gelen hekimleri kolorektal kanserlerle ilgili son gelişme ve tedavi yöntemlerini anlatacak. Ardından soru- cevap bölümüne geçilecek.

Gelişmeler Canlı Vaka Üzerinde Anlatılacak

Kolorektal Kanserli Hastalara Kişiselleştirilmiş Yaklaşımlar konu başlığıyla hekimlere yönelik gerçekleştirilecek bölüm 31 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında İTÜ Süleyman Demirel Kongre Merkezi’nde yapılacak. Dünyaca ünlü hekimlerin konuşmacı olarak katılacağı kolon ve rektal kanserlerle ilgili tedavi yöntemleri ve gelişmeler canlı ameliyat sırasında vaka üzerinde de anlatılacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/9 °C
İstanbul 4/10 °C
İzmir 2/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0825
EURO
6,6031
IMKB
80.549
ALTIN
322,014