Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Ocak 2014
Avea NBA Basketbol Kampı Başlıyor
Avea NBA Basketbol Kampı basketbol tutkunu gençlerin hayatını değiştirmek üzere start alıyor

NBA’in Avrupa’daki ilk ve tek telekomünikasyon ortağı olan Avea, basketbolda altyapıya yatırım yapmak üzere geliştirdiği Avea NBA Basketbol Kampı projesinin ilk eğitim dönemini, NBA’in tüm dünyaya eğitim veren koçu Neal Meyer liderliğinde, 25-26-27 ve 28-29-30 Ocak tarihleri arasında 2 dönem olmak üzere Kadıköy Muratpaşa İlkokulu’nda gerçekleştirecek. NBA Hall Of Fame arasına girmiş; 9 kez NBA ALL-Star ve Olimpiyatlar’da 2 altın madalya almış olan şampiyonluk yüzüğü sahibi Gary Payton’da Avea NBA Basketbol Kampı için Türkiye’ye gelecek.

FCBEscola Camp Avea projesini sosyal alanda gerçekleştirdiği inovatif çalışmaların Fileleri kucaklayan Rövaşatası olarak nitelendiren Akdemir; Avea NBA Basketbol Kampı içinse
“Türkiye’nin basketbol geleceği için mükemmel bir asist” benzetmesini yaptı.

Avea, Türkiye’nin gelecekteki futbol yıldızlarını yetiştirmek üzere hayata geçirdiği ‘FCBEscola Camp Avea’ projesine ek olarak; şimdi de NBA işbirliğiyle basketbola gönül veren gençleri potalara kazandırmak için Avea NBA Basketbol Kampı’nı hayata geçiriyor.

Tüm dünyada basketbola ilgi duyan çocukların bu spora olan tutkusunu eğitimle besleyen NBA, Türkiye’de böyle bir uygulamayı ilk kez Avea işbirliğiyle gerçekleştiriyor.

Avea NBA Basketbol Kampı, basketbol tutkunu gençlere NBA’in yol haritasını çizecek

NBA’in tüm dünyaya eğitim veren koçu Neal Meyer liderliğinde düzenlenecek Avea NBA Basketbol Kampı, 25-26-27 ve 28-29-30 Ocak tarihlerini kapsayan 3 günlük iki dönem olarak Kadıköy Muratpaşa İlkokulu’nda 100 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği ile yapılan seçmeler sonucunda belirlenen 100 genç, Avea NBA Basketbol Kampı aracılığıyla, hayallerini süsleyen NBA ligine adım atabilmelerini sağlayacak yol haritasına da kavuşmuş olacak.

Kampa katılacak gençler, yakın zamanda NBA Hall Of Fame arasına girmiş; 9 kez “NBA ALL-Star” ve Olimpiyatlar’da 2 altın madalya almış olan şampiyonluk yüzüğü sahibi Gary Payton başarılı bir sporcu olmanın inceliklerini hem pratik hem de teorik olarak öğrenecekler.

Avea’nın kurulduğu günden beri Türkiye’de sporun gelişimini desteklemeyi ve bu alanda değerler üretmeyi ilke edindiğini belirten Avea CEO’su Erkan Akdemir, “2012’den bu yana, dünyanın en prestijli ve başarılı spor organizasyonlarının başında gelen NBA’in Türkiye Resmi Ortağı olarak basketbolun ülkemizde gelişmesi için çalışıyoruz. Avea NBA Basketbol Kampı projesini de; basketbolun Türkiye’de daha geniş kitlelere ulaşması ve bu spora gönül veren gençlerin teşvik edilmesi amacıyla gerçekleşirdik” dedi.

FCBEscola Camp Avea projesini sosyal alanda gerçekleştirdiği inovatif çalışmaları “Fileleri kucaklayan Rövaşatası” diye nitelendiren Akdemir; Avea NBA Basketbol Kampı için ise “Türkiye’nin basketbol geleceği için mükemmel bir asist” benzetmesini yaptı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456