Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
25 Ocak 2014
Liv Hospital Birinci Yılında Fark Yarattı
Uluslararası arenada sağlıkta üstün hizmeti hedefleyerek yola çıkan Liv Hospital birinci yılını doldurdu.

Liv Hospital, sağlıkta yüksek kalite, multidisipliner yaklaşım, üstün teknoloji ve kişiye özel misafir hizmetleriyle hedeflerini yüksek tutarak, uluslararası kalite akreditasyon belgesi JCI’ı en kısa sürede alma başarısını kanıtladı. Ulus’ta 120 milyon dolarlık yatırımla kurulan ve 30 bin metrekare kapalı alanda hizmet veren Liv Hospital 154 yatak, 8 ameliyathane, 48 klinik bulunuyor. Alanında uzman ve akademik çalışmalar yapmış olan birçok hekimi bir araya getiren ve son teknolojiyle donatılmış tıbbi alt yapısı ile öne çıkan Liv Hospital kanser merkezi, kadın, erkek ve çocuk sağlığı başta olmak üzere tüm tanı ve tedavi klinik/merkezleriyle insanların daha kaliteli, sağlıklı yaşamasını hedefliyor.

“Amacımız; sağlığınız”
Kurulduğu günden bu yana geçen 1 yıl içinde pek çok başarıya ve sosyal sorumluluk projesine imza atan Liv Hospital, 4 bin kişiye yönelik, sosyal sorumluluk projesi ‘BİLİYORUM!’ kapsamında geniş çaplı kanser taraması yaparak Türkiye’de bir ilke imza attı. 4 ay süren projede 40-65 yaş arasındakilere meme, akciğer, kolon, rahim ağzı ve prostat kanseri taramasının yapıldı ve çarpıcı veriler elde edildi. Burada amaç insanların erken tanı için kendileri ve sevdikler için bir adım atmalarını sağlamaktı. Ardından yılsonuna kadar ücretsiz kalp taraması yapılan “Kalpten Kalbe” sosyal sorumluluk projesi başladı. Proje kapsamında muayene ve rutin kontrol yöntemlerine ek olarak Türkiye’de ilk kez gelecekteki kalp damar hastalığı riskini belirleyen kalsiyum skorlama testi, tarama kapsamında yapıldı. Ayrıca, rutin muayene, kan tahlili, EKG gibi tetkiklerin yapıldığı “Kalpten Kalbe”de 40 yaş üstü 1500 kişiye taramadan geçti. “Biliyorum” ve “Kalpten Kalbe” sosyal sorumluluk projelerinde sağlanılan faydadan yola çıkarak bu tip taramaların devam edeceğini belirten Meri İstiroti “Birçok bireyin farkındalığını arttırarak, hayat kalitesini yüksek tutabilmeyi hedefliyoruz. Çok yakında anne-çocuk sağlığı üzerine bir projeyi hayata geçireceğiz” dedi.

Meri İstiroti: “İlkleri gerçekleştirdik”
Liv Hospital olarak uluslararası düzeyde bir referans merkezi olma hedefiyle yola çıktıklarını belirten Meri İstiroti sözlerine şöyle devam etti: “2013 yılı içinde, Türkiye’nin ilk robotik diz protezi cerrahisi ameliyatını gerçekleştirdik, inatçı hipertansiyon için yeni bir seçenek olan renal denervasyon uygulaması, yeni Türkiye’de bir ilk olan migren pili gibi uygulamasına imza attık. Özellikle cerrahinin neredeyse tüm dallarında hasta konforunu üst düzeyde tutan robotik cerrahi de hem uzmanlarımız hem de doktorlarımız açısından son derece iddialıyız. Mayıs ayında açılması planlanan Ankara’nın ardından hizmet anlayışımızı 2014 yılı sonuna kadar Bahçeşehir, Çamlıca’ya da taşımayı amaçlıyoruz.”
 

Prof. Dr. Oktar Asoğlu: “Hastalığa özel tedavi yapılıyor”
Liv Hospital’daki tüm branşlardaki hekimlerin üst ihtisaslarına göre hizmet sunduklarını belirten Liv Hospital Tıbbi Direktörü Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Oktar Asoğlu “Bu da daha özellikli bir tedavi yaklaşımını ve de klinikler içinde özel birimler kurmayı gerektirdi. Örneğin ortopedide diz cerrahi, ayak, ayak bileği cerrahisi, omurga cerrahi, omuz cerrahisi, el ve dirsek cerrahisi ayrı ayrı planlandı. Ya da genel cerrahide kolon rektal kanserleri ve sindirim sistemi hastalıkları, tiroid, meme, obezite, damar cerrahisi, karaciğer ve pankreas cerrahisi ayrı hocalar tarafından tedavi ediliyor. Bütün hocalarımız çok değerli ve hepsi konusunda uzman isimler. Hocalarımızın deneyimi ile Liv Hospital’ın teknolojik alt yapısı ile bir araya geldiğinde hastalarımıza daha gelişmiş bir hizmet sunuyoruz” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,169