Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Ocak 2014
Emirates, Dublin Seferlerini Artırıyor
Tüm dünyada insanları ve şehirleri birleştiren Emirates, 1 Eylül 2014 tarihinden itibaren Dublin'e günde iki sefer düzenlemeye başlayacak.

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, Dublin hattına 1 Eylül 2014 itibariyle günde iki sefer düzenleyecek. Yeni uçuşlarla Emirates, Dubai'den Avustralya ve Yeni Zelanda'daki ana destinasyonlarına daha etkili bir şekilde bağlantı sağlayıp Auckland, Melbourne ve Brisbane'e yolculuk sürelerini kısaltacak. Emirates, Qantas ile imzaladığı ortaklık anlaşmasıyla Avustralya ve Yeni Zelanda'da yaklaşık 60 şehre bağlantı sağlamayı sürdürecek.

Artırılan seferlerle Uzak Doğu, Hindistan, Doğu ve Güney Afrika'ya yeni bağlantılar da sağlanıyor. Ayrıca, yeni seferlerle iş seyahatleri için yolculuk edenler için sabah erken saatlerinde Dubai’ye varan gece uçuşları sunulacak. Emirates’in 2012 yılı Ocak ayında başlayan Boeing 777 uçuşlarının tamamlayıcısı olacak yeni günlük seferler 8 first, 42 business ve 310 ekonomide olmak üzere 360 koltuk kapasitesiyle üç sınıf olarak gerçekleştirilecek.

Emirates Havayolları Başkanı Tim Clark, "Hava yolculuğu İrlanda'nın yükselen ekonomisinin ana lokomotifleri olan turizm ve ticaret için son derece önemli. Emirates'in artan seferleri, Dublin ile Dubai arasında ve ağımızın geri kalanında seyahat eden müşterilerimiz için daha iyi bir bağlantı sağlayarak gelişmekte olan pazarlara erişimi artıracak, yatırım ve yenilikçiliğe destek olacak” dedi.
Dubai-Dublin uçuşu başladığından bu yana hat üzerinde 440 binin üzerinde yolcu seyahat etti. Tourism Ireland, Asya ve Ortadoğu'dan İrlanda'ya yolcu trafiğinin 2020 yılına kadar yüzde 6'nın üzerinde büyüme kaydedeceğini öngörüyor. Aynı kaynağa göre, 2012 yılında ilk Dublin uçuşunun başlangıcından bu yana Ortadoğu trafiği yüzde 3 arttı.

Emirates’in Boeing 777-300ER uçağının tüm sınıflarında tüm dünyadan filmler, televizyon programları, oyunlar, sesli kitaplar ve müzikleri de içeren, bin 600'e kadar kanala sahip isteğe bağlı ödüllü ice eğlence sistemi de yolculara keyifli bir yolculuk sunuyor.

Emirates’in ödüllü kargo birimi SkyCargo ise her uçuşta ek 25 tonluk bagaj kapasitesi sunarak İrlanda dışına yönelik ticaret ve alışveriş ilişkilerini destekleyecek. İrlanda'nın ana ihracat kalemleri arasında deniz ürünleri, süt ürünleri, çikolata ve kırmızı et yer alıyor. Şu anda 442 İrlandalı’nın çalıştığı Emirates Grubu’nda İrlanda ile Dubai merkezli şirketlerin işbirliklerinin sonucu İrlanda'da yaklaşık 100 kişilik yeni istihdamın oluşacağı tahmin ediliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456