Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Ocak 2014
Çaykur’un Organik Çayı GNC Satışta
Çaykur'un organik siyah ve yeşil çayı GNC Türkiye'nin 73 mağazasında Organic Beste’n Tea adı altında satışa sunuldu.

Türkiye’nin organik çay üreticisi Çaykur ile tüketicilere doğal vitamin, mineral ve bitkisel ürünler sunan GNC Live Well Türkiye yeni bir işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında Çaykur'un siyah ve yeşil organik çayları GNC'nin Organic Beste’n Tea markası altında satışa sunuldu.

Çaykur ile GNC Türkiye arasındaki işbirliğinin aktarıldığı toplantıda, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, "Çaykur olarak, hem ürün kalitemizi artırmak hem de doğayı korumak için çaylık alanlarımızı organik alana dönüştürme projesini 2003 yılından beri yürütüyoruz. İlk kez 2007 yılında, 135 çay üreticisi ile organik çay tarımı sözleşmesi imzaladık. Şu an 10 bini aşan sayıda çay üreticisiyle birlikte 3 bin hektara yakın bir alanı organik tarım alanına dönüştürdük. 8 bin 500 çay üreticisi de 2 bin 500 hektarlık alanda organik tarıma geçiş aşamasında... " dedi.

Çaykur'un organik çayını daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için GNC ile işbirliğine imza attıklarını aktaran Sütlüoğlu, sözlerine şöyle devam etti: "İnanıyorum ki Türkiye’nin konusunda uzman iki markasının işbirliği, organik çayımızı gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında tüketicilerimizle en doğru şekilde buluşturacak. Önümüzdeki dönemde de Çaykur, GNC gibi sağlıklı yaşamı ön planda tutan markalarla işbirliklerine devam edecek."

Toplantıda söz alan GNC Live Well Türkiye Genel Müdürü Eren Kale ise Organic Beste'n Tea ile ilgili olarak “Mağazamıza gelen her 4 müşteriden birinin organik siyah ve yeşil çayımızdan almasını hedefliyoruz” dedi. GNC Türkiye’nin yaklaşık 15 yıldır organik fonksiyonel çaylar alanında çalışmalar yaptığını ve ürün gamında farklı çay çeşitlerini bulundurduğunu belirten Kale, Çaykur işbirliği ile organik siyah ve yeşil çayı ürün gamlarına eklemenin memnuniyetini yaşadıklarını söyledi. Kale sözlerine şöyle devam etti: “Çaykur Türkiye’nin en önemli referans şirketlerinden biri. Çay ise Türk halkının neredeyse yüzde 100’ünün vazgeçilmez içeceği... Daha iyi bir yaşam için sunduğumuz ürünler arasında artık organik siyah ve yeşil çay da bulunacak. Bu anlamda, aynı zamanda Türkiye pazarına girişimizin 20'nci yılına denk gelen bu dönemde Çaykur işbirliği ile Türkiye’de bir ilki de gerçekleştirmiş oluyoruz”.

“Organik siyah ve yeşil çayımız 73 GNC mağazasında satışa çıkıyor”
GNC Türkiye olarak 1994 yılından bu yana Türk tüketicilerine doğal vitamin, mineral ve bitkisel ürünler sunduklarını ifade eden Kale, Çaykur ile yaptıkları işbirliğinin sadece GNC Türkiye için değil, tüm GNC dünyası için de önemli bir gelişme olduğunu açıkladı. Türkiye genelindeki 73 GNC mağazasında, yılda yaklaşık 800 bin müşteriye ulaştıklarını ifade eden Kale, “Amacımız tüm çay çeşitliliğimizle Türkiye’de ilerlemek ve bunu GNC globale de taşımak. Bu çerçevede Çaykur ile yaptığımız işbirliğinin bizim için stratejik bir önem taşıdığını belirtmeliyim” dedi. Kale, geniş ürün gamına eklenen organik siyah ve yeşil çay çeşitleriyle GNC’nin tüm çay ailesini Besten Tea markası altında topladığını açıkladı.

Organic Beste'n Tea'nin siyah süzen organik çayı, 12’li, 24’lü ve 36’lı, yeşil süzen poşet çayı ise 12’li kutularda tüketicilerin beğenisine sunuluyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3897
EURO
6,1109
IMKB
80.549
ALTIN
215,679