Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Ocak 2014
TAYSAD, Ar-Ge Proje Pazarına Davet Edildi
Otomotiv endüstrisine katma değer sağlayacak nitelikli ürünler kazandırmak isteyen 3. Geleneksel Otomotiv Komponent Tasarım Yarışması ve 3. Geleneksel Otomotiv Ar-Ge Proje Pazarı etkinliğinin tanıtım turu devam ediyor.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Ömer Burhanoğlu, TAYSAD’ın İstanbul üye toplantısında sektör temsilcilerini yarışmaya katılmaya davet etti.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin (OİB) bu yıl üçüncü kez düzenleyeceği
Geleneksel Otomotiv Ar-Ge Proje Pazarı ve Geleneksel Otomotiv Komponent Tasarım Yarışması’nda heyecan sürüyor. Üniversite ziyaretleriyle başlayan yarışmanın tanıtım etkinlikleri sektör kurumlarıyla devam ediyor. Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği’nin (TAYSAD) İstanbul üye toplantısına katılan OİB Başkan Yardımcısı Ömer Burhanoğlu, sektör temsilcilerini yarışmaya davet etti.

Otomotiv endüstrisinin ihracatta şampiyon ve en fazla istihdam sağlayan sektör olduğunu hatırlatan Burhanoğlu, Türkiye’nin 2023 yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olmak istiyorsa, otomotiv endüstrisinin de ilk 10 içinde olması gerektiğini söyledi. Bunun için Ar-Ge, tasarım ve inovasyonun önemine değinen Burhanoğlu, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği olarak 3. kez Ar-Ge Proje Pazarı ve Tasarım Yarışması düzenleyeceklerini hatırlattı.

Projeler hayata geçecek
Burhanoğlu, “Ar-Ge merkezlerimizi canlı tutmak için ciddi projelere ihtiyacımız var. Arge Proje Pazarımız bunun için önem taşıyor ve çok değerli projeler ortaya çıkıyor. Bunları hayata geçirmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Yarışmaya son katılım 14 Mart’ta
3. Geleneksel Otomotiv Komponent Tasarım Yarışması’nda, Ergonomi, Yenilenebilir Enerji ve Çevre, Emniyet, Mekanik/Fonksiyonellik olmak üzere 4 farklı kategoride gerçekleşecek.
3. Geleneksel Otomotiv Ar-Ge Proje Pazarı’na katılan firmaların Ar-Ge merkezleri de katılabilecek.

Her iki etkinliğe katılacak projeler en son 14 Mart 2014 tarihine kadar web sayfalarına yüklenecek. İki etkinlikte de dereceye girecek projelere toplamda 300 bin TL’yi bulacak ödül verilecek. Ödüller ise 17-18 Nisan 2014 tarihlerinde Bursa’da gerçekleşecek törenle sahiplerine teslim edilecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,469