Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
29 Ocak 2014
Er Yatırım, TYD Üyesi Oldu
Turizm sektörünün yeni oyuncularından Er Yatırım, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği üyesi oldu.

Er Yatırım ve Turizm, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD) üyesi oldu. 300 milyon dolarlık yatırım kararı ile sektöre iddialı bir giriş yapan Er Yatırım ve Turizm, TYD üyesi olarak yatırımcı kimliğiyle sektörde uzun soluklu yer alacağının da sinyalini verdi.

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden biri olan turizmde, turizm yatırımcılarının büyük bir paya sahip olduğunu söyleyen Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat, “TYD, turizm yatırımcılığını bir meslek olarak kabul ettirmiş, sektörün ileri gelen temsilcilerini aynı çatı altında buluşturan bir dernek. Biz de markalı otel yatırımcısı olma hedefiyle yola çıkan bir firma olarak bu oluşumun bir parçası olmak istedik. Meslek örgütleri sektörün sorunlarının ele alınması, gelişimine katkı sağlama ve etik değerlerinin korunması yönünde önemli bir görev üstleniyor” dedi.

“Otel yatırımı için iyi tüccar olmak yetmiyor”
Otel yapma refleksinin Türkiye’de özellikle de Anadolu’da farklı olduğunu belirten Çelikkanat, şunları söyledi:
“Otel yatırımı söz konusu olduğunda iyi tüccar olmak yetmiyor, otelciliğin kondisyonlarını iyi bilmek, akıllı otel danışmanlarıyla çalışmak, fizibiliteyi doğru yapmak gerekiyor. Biz gayrimenkul portföyü oluşturma amacıyla turizm sektörüne girdik. Gerçekleştireceğimiz yatırımlarla hem işletmesel karlılık hem de varlık değeri olarak güçlü bir portföy sahibi olmak istiyoruz. Hedeflediğimiz segment ve pazarda lider olma isteğimiz var. Bu yolda diğer TYD üyeleriyle deneyimlerimizi paylaşacağımız, ortak sorunlarımıza çözüm getirebileceğimiz, profesyonel servis konularında fikir alışverişi yapacağımız bir platformda yer almayı sektörün gelişimi adına da önemsiyoruz.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1200
EURO
9,6929
IMKB
80.549
ALTIN
455,856