Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
29 Ocak 2014
Özgürlük Yolu, CNBC-e Gişe Filmleri'nde
Usta yönetmen Peter Weir, The Way Back’te seyirciye doğanın en sert yüzünü gösteriyor.

30 Ocak 2014 CNBC-e Yayın Akışı

7.00 Geri Sayım
9.45 cnbce.com’da bugün
10.00 Piyasa Ekranı
10.30 Piyasaya Bakış
11.00 Piyasa Ekranı
12.00 Finans Cafe
14.00 Piyasaya Bakış
14.30 İş Dünyasından
15.00 Piyasaya Bakış
15.30 Piyasa Ekranı
16.00 Kapanışa Doğru
16.45 cnbce.com’da bugün
17.00 Son Baskı
17.30 Piyasaya Bakış
18.00 Çizgi Dizi : ‘Avatar’
18.30 Çizgi Dizi : ‘Back At The Barnyard’
19.00 Yabancı Dizi : ‘Mike & Molly’ (T)
20.00 Çizgi Dizi : ‘The Simpsons’ (24. SEZON FİNALİ)
Dizinin sezon finalinde; internet sayfalarını karıştıran Marge, evlere kek servisi yapan bir site yerine yanlışlıkla ilişki arayan evli insanlara yönelik bir siteye girer. Burada Ben, adında bir adamla tanışır. İkisinin de aynı türden televizyon dramalarından hoşlandıklarını öğrenen adam, Marge’a abayı yakar!

Tekrar yayınlanacak onbeşinci bölümde ise; Bayan Hoover’ın depresyona girmesi üzerine yerine Bayan Cantwell isimli bir vekil öğretmen işe başlar. Bayan Cantwell, Lisa’dan hiç hoşlanmaz; zavallı Lisa da bu durumun nedenini anlayabilmek için canını dişine takar. Bu arada Ned Flanders, bazı çocukluk kabuslarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

21.00 Yabancı Dizi : ‘Person of Interest (3. SEZON 9.BÖLÜM-YENİ)
Yayınlanacak dokuzuncu bölümde; Carter ve Reese, HR’ın başındaki ismi federallere teslim etmek için yola koyulur. Fakat örgütün yollarını kesmek için tüm gücünü kullanacağını fark etmekte gecikmezler.

22.00 Yabancı Film (Gişe Filmleri) : ‘Özgürlük Yolu’

Orijinal adı : ‘The Way Back’
Yönetmen : Peter Weir
Oyuncular : Jim Sturgess, Ed Harris, Colin Farrell
Yapım Yılı : 2010
Türü : Dram, Macera, Tarih

The Way Back’te üç adam, bir Sibirya çalışma kampından kaçtıktan sonra yaklaşık 6500 kilometre yürüyerek, Tibet üzerinden Hindistan’a varıyor. Film, onlarla birlikte kaçan dört kişinin ve yeniyetme kaçak bir kızın da hikayesini anlatıyor. Grubun doğal lideri, karısına yapılan işkence sonucu ortaya çıkan suçlamalar nedeniyle mahkum olan Polonyalı Janusz’dur. Onunla birlikte bir kar fırtınasından yararlanarak kaçanlar; buz gibi geceler, açlık ve susuzluğun yanı sıra sivrisinekler, uçsuz bucaksız bir çöl ve Himalayalar’la karşı karşıya kalacaklar.

00.30 Show : ‘Jay Leno’
1.15 Yabancı Dizi : ‘Person of Interest’ (T)
2.15 Çizgi Dizi : ‘The Simpsons’ (T)
2.45 Yabancı Film : ‘Özgürlük Yolu’ (T)
5.00 Yabancı Dizi : ‘Person of Interest’ (T)
5.45 Yabancı Dizi : ‘Mike & Molly’ (T)
6.30 Çizgi Dizi : ‘The Simpsons’ (T)
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/19 °C
İstanbul 11/22 °C
İzmir 12/24 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7403
EURO
6,3404
IMKB
80.549
ALTIN
270,975