Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
30 Ocak 2014
Acaba, NTV Ekranlarında Başlıyor
Acaba her Cuma saat 23.10’da NTV’de

NTV ekranında her hafta, konusunda uzman dört isimle tarihin başka bir sayfasına yolculuk yapılıyor.

Öğrenmenin ve Osmanlının sonu olmaz diyen duayen tarihçi ve Topkapı Sarayı Müzesi Başkanı Haluk Dursun,
Sanat tarihi profesörü Gül İrepoğlu ve
Osmanlı tarihi uzmanı, Sabancı Üniversitesi tarih bölümü profesörü Hakan Erdem,
Levent Erden’in moderatörlüğünde tarihe başka bir açıdan bakıyor.

18.15 Katil Joe ekibi Gece Gündüz'de

Cuma akşamı Gülay Afşar'la Gece Gündüz'de yeni bir tiyatro heyecanı yaşanacak. Engin Hepileri'nin kurduğu Tiyatro In, ilk oyunu Katil Joe ile Gece Gündüz'de.

Sezon boyu oynanacak oyunla ilgili Gece Gündüz'e, yönetmeni Mehmet Birkiye ile oyuncuları Engin Hepileri ve Defne Halman konuk olacak. Pulitzer ödüllü oyun, ülkemizde ve tüm dünyada baskın bir şekilde etkisini sürdüren popüler kültüre, anavatanından sert bir eleştiri olarak değerlendiriliyor. Oyunda paranın, televizyonun ve uyuşturucunun etkisinde paralize olmuş küçük insanların, traji-komik yaşam çırpınışları anlatılıyor.

19.30 Habere Dair

CNN TÜRK’te, 31 Ocak Cuma saat 19.30’da, Rıdvan Akar’ın hazırlayıp sunduğu Habere Dair’de, Abdi İpekçi Cinayeti’nin 25. yılında karanlık iki kaçırma öyküsü ekrana gelecek.

Abdi İpekçi’yi öldüren Mehmet Ali Ağca’yı cezaevinden devletin hangi adamları, nasıl kaçırmaya çalıştı?

Biri başarılı diğeri başarısız iki kaçırma girişiminin öyküsü dakika dakika Habere Dair’de ekraan taşınacak.

Amirallere Suikast Davası’nda hakkında yakalama kararı çıkarıldı, onuruna yediremedi, intihar etti. Aradan 5 yıl geçti, Amirallere Suikast Davası’yla birleştirilen Poyrazköy Davası’nda tüm tutuklular serbest bırakıldı.

Yarbay Ali Tatar’ın ailesi Habere Dair’e konuştu: Bizim yüreğimiz hala tutuklu
Fethullah Gülen’le BBC için röportaj yapan BBC Muhabiri Güney Yıldız, röportajın perde arkasını, röportaja yansımayanları Habere Dair’de anlatıyor.

Programın genel yayın koordinatörlüğünü Kerem Şenel, yönetmenliğini Özgül Ören, yönetmen yardımcılığını Özlem Tuncel yapacak. Habere Dair’de Haber Merkezi’nde ise muhabirler Yasemin Gül, Ezgi Cankurtaran, Özgen Aydos ve Muratcan Bilgincan yer alacak.

21.10 Tadı Damağımda

Tadı damağında kalan lezzetlerin izin süren Vedat Milor bu hafta önce geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmezi döneri ardından da keyifli bir balık sofrasını ekrana getiriyor. İstanbul’da iki farklı adrese uğrayan Milor, dönere hangi etin lezzet katacağını uzmanıyla konuşuyor. Ardında da tarihi Balat semtinde meze ve balık sofrasına konuk olup, meze ve balık çeşitlerini tadıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -3/10 °C
İstanbul 3/13 °C
İzmir 5/17 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0485
EURO
6,5545
IMKB
80.549
ALTIN
308,754