Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
30 Ocak 2014
Acaba, NTV Ekranlarında Başlıyor
Acaba her Cuma saat 23.10’da NTV’de

NTV ekranında her hafta, konusunda uzman dört isimle tarihin başka bir sayfasına yolculuk yapılıyor.

Öğrenmenin ve Osmanlının sonu olmaz diyen duayen tarihçi ve Topkapı Sarayı Müzesi Başkanı Haluk Dursun,
Sanat tarihi profesörü Gül İrepoğlu ve
Osmanlı tarihi uzmanı, Sabancı Üniversitesi tarih bölümü profesörü Hakan Erdem,
Levent Erden’in moderatörlüğünde tarihe başka bir açıdan bakıyor.

18.15 Katil Joe ekibi Gece Gündüz'de

Cuma akşamı Gülay Afşar'la Gece Gündüz'de yeni bir tiyatro heyecanı yaşanacak. Engin Hepileri'nin kurduğu Tiyatro In, ilk oyunu Katil Joe ile Gece Gündüz'de.

Sezon boyu oynanacak oyunla ilgili Gece Gündüz'e, yönetmeni Mehmet Birkiye ile oyuncuları Engin Hepileri ve Defne Halman konuk olacak. Pulitzer ödüllü oyun, ülkemizde ve tüm dünyada baskın bir şekilde etkisini sürdüren popüler kültüre, anavatanından sert bir eleştiri olarak değerlendiriliyor. Oyunda paranın, televizyonun ve uyuşturucunun etkisinde paralize olmuş küçük insanların, traji-komik yaşam çırpınışları anlatılıyor.

19.30 Habere Dair

CNN TÜRK’te, 31 Ocak Cuma saat 19.30’da, Rıdvan Akar’ın hazırlayıp sunduğu Habere Dair’de, Abdi İpekçi Cinayeti’nin 25. yılında karanlık iki kaçırma öyküsü ekrana gelecek.

Abdi İpekçi’yi öldüren Mehmet Ali Ağca’yı cezaevinden devletin hangi adamları, nasıl kaçırmaya çalıştı?

Biri başarılı diğeri başarısız iki kaçırma girişiminin öyküsü dakika dakika Habere Dair’de ekraan taşınacak.

Amirallere Suikast Davası’nda hakkında yakalama kararı çıkarıldı, onuruna yediremedi, intihar etti. Aradan 5 yıl geçti, Amirallere Suikast Davası’yla birleştirilen Poyrazköy Davası’nda tüm tutuklular serbest bırakıldı.

Yarbay Ali Tatar’ın ailesi Habere Dair’e konuştu: Bizim yüreğimiz hala tutuklu
Fethullah Gülen’le BBC için röportaj yapan BBC Muhabiri Güney Yıldız, röportajın perde arkasını, röportaja yansımayanları Habere Dair’de anlatıyor.

Programın genel yayın koordinatörlüğünü Kerem Şenel, yönetmenliğini Özgül Ören, yönetmen yardımcılığını Özlem Tuncel yapacak. Habere Dair’de Haber Merkezi’nde ise muhabirler Yasemin Gül, Ezgi Cankurtaran, Özgen Aydos ve Muratcan Bilgincan yer alacak.

21.10 Tadı Damağımda

Tadı damağında kalan lezzetlerin izin süren Vedat Milor bu hafta önce geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmezi döneri ardından da keyifli bir balık sofrasını ekrana getiriyor. İstanbul’da iki farklı adrese uğrayan Milor, dönere hangi etin lezzet katacağını uzmanıyla konuşuyor. Ardında da tarihi Balat semtinde meze ve balık sofrasına konuk olup, meze ve balık çeşitlerini tadıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/25 °C
İstanbul 15/21 °C
İzmir 15/27 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,5794
EURO
6,4199
IMKB
80.549
ALTIN
219,163