Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
31 Ocak 2014
Vialand Emitt'te Eğlencenin Merkezi Oldu
Türkiye'nin ilk tema parkı VIALAND’in, 2 Şubat tarihine kadar sürecek olan EMITT Fuar’ındaki standı, birbirinden renkli etkinliklerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Heyecan dolu yarışmaların da gerçekleştirildiği, Türkiye’nin eğlence dünyası VIALAND’in standında düzenlenen Photofun etkinliğine katılmak isteyenler ise, stand önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Ziyaretçilerin fotoğraflarını çekip VIALAND çerçevesi ile birlikte sosyal medya hesaplarında paylaşabildiği Photofun etkinliğinin yanı sıra, VIALAND’e özel hazırlanan bilgi yarışması sonucunda, kazananlara VIALAND temalı hediyeler armağan edildi. VIALAND’in EMITT Fuarı’ndaki standında düzenlenen etkinliklerden bir diğeri olan Telefun bilgi yarışmasında ise, Tema Park için hediye biletler ve indirim kuponları dağıtıldı. VIALAND’in sevimli maskotu Kaptan Gaga da, standa gelen ziyaretçilerle şakalaşıp hatıra fotoğrafı çektirdi. VIALAND, EMITT Fuarı’ndaki 5. Salon’da yer alan 580 no’lu standında, 2 Şubat gününe kadar ziyaretçilerine eğlence armağan etmeye devam edecek.

EMITT fuarı bu yıl 18. Kez; TC. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği, TUROFED-Türkiye Otelciler Federasyonu, TYD- Turizm Yatırımıları Derneği ortaklığı, THY- A.O. sponsorluğunda ve EKIN- ITE Group tarafından organize ediliyor. Bir turizm fuarı olan EMITT’te, Türkiye’nin belli başlı tüm seyahat acentaları, tur operatörleri, otelleri, 200’ün üzerinde belde ve 67 ülkeden yüzlerce katılımcı yer alıyor. İlk iki günü turizm profesyonellerine yönelik gerçekleşecek fuarın son iki günü ise halka açık olacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1456
EURO
9,7204
IMKB
80.549
ALTIN
456,640