Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
31 Ocak 2014
Sevdiklerinizin Sağlığı Artık Güvende
Türkiye, özellikle 60 yaş ve üzeri nüfusun iletişim ve sağlık ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik önemli bir teknolojik yenilikle tanıştı.

Bizleri büyüten ve bugüne getiren büyüklerimiz artık 66 Artı Projesi kapsamında geleceğe daha güvenle bakabilecekler. Projeyi hazırlayan Uzertaş A.Ş Türkiye Distribütörü Anadolu Girişimcilik , özellikle 60 yaş ve üzeri nüfusun sağlık ve iletişim ihtiyaçlarını düşünerek Concox GS503 cep telefonunu Türkiye'ye getirdi.

Concox cep telefonları, konum takip özelliği ve 1 yıllık Medline üyeliği hediyesiyle büyüklerimizin yaşamını artık daha da kolaylaştıracak. Telefon, SOS Acil Durum Uyarı (SMS) gönderimi yapabildiği gibi, içerisinde bulunan GPS çipi sayesinde kişinin bulunduğu konumun takip edilebilmesine imkan veriyor. Cihazın arkasında konumlanan SOS Acil Durum Uyarı Butonuna basıldığında adres bilgisi bu medikal merkeze ulaşıyor ve olası bir acil durumda 7/24 ambulans gönderimi sağlanıyor.

Kullanıcı, dilerse telefonun acil durum numaralarına yakınlarının telefonlarını tanımlayarak acil bir durumda bu kişilere de konum bilgisi ile acil durum mesajının SMS olarak ulaştırılmasını sağlayabiliyor. Telefonu kullanan kişinin tanımlı yakınları, dilerse kullanıcının lokasyonunu internet üzerinden bilgisayar veya akıllı telefon kullanarak interaktif harita üzerinde anlık olarak görebiliyor. Böylece yakınları, o kişinin nerede olduğu endişesini yaşamıyor. Concox GS503 sahipleri aynı zamanda sağlıkla sorunları olduğunda her türlü sorularına medikal merkezi 7/24 arayarak gerçek bir doktordan yanıt alabiliyor. Telefonda bulunan yüksek kontrastlı LCD ekran, büyük rakamlar rahat okuma sağlarken, basıldığında sesli okunan tuşlar, kolay arama yapılabilmesine imkan veriyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,169