Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
31 Ocak 2014
Sevdiklerinizin Sağlığı Artık Güvende
Türkiye, özellikle 60 yaş ve üzeri nüfusun iletişim ve sağlık ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik önemli bir teknolojik yenilikle tanıştı.

Bizleri büyüten ve bugüne getiren büyüklerimiz artık 66 Artı Projesi kapsamında geleceğe daha güvenle bakabilecekler. Projeyi hazırlayan Uzertaş A.Ş Türkiye Distribütörü Anadolu Girişimcilik , özellikle 60 yaş ve üzeri nüfusun sağlık ve iletişim ihtiyaçlarını düşünerek Concox GS503 cep telefonunu Türkiye'ye getirdi.

Concox cep telefonları, konum takip özelliği ve 1 yıllık Medline üyeliği hediyesiyle büyüklerimizin yaşamını artık daha da kolaylaştıracak. Telefon, SOS Acil Durum Uyarı (SMS) gönderimi yapabildiği gibi, içerisinde bulunan GPS çipi sayesinde kişinin bulunduğu konumun takip edilebilmesine imkan veriyor. Cihazın arkasında konumlanan SOS Acil Durum Uyarı Butonuna basıldığında adres bilgisi bu medikal merkeze ulaşıyor ve olası bir acil durumda 7/24 ambulans gönderimi sağlanıyor.

Kullanıcı, dilerse telefonun acil durum numaralarına yakınlarının telefonlarını tanımlayarak acil bir durumda bu kişilere de konum bilgisi ile acil durum mesajının SMS olarak ulaştırılmasını sağlayabiliyor. Telefonu kullanan kişinin tanımlı yakınları, dilerse kullanıcının lokasyonunu internet üzerinden bilgisayar veya akıllı telefon kullanarak interaktif harita üzerinde anlık olarak görebiliyor. Böylece yakınları, o kişinin nerede olduğu endişesini yaşamıyor. Concox GS503 sahipleri aynı zamanda sağlıkla sorunları olduğunda her türlü sorularına medikal merkezi 7/24 arayarak gerçek bir doktordan yanıt alabiliyor. Telefonda bulunan yüksek kontrastlı LCD ekran, büyük rakamlar rahat okuma sağlarken, basıldığında sesli okunan tuşlar, kolay arama yapılabilmesine imkan veriyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 16/32 °C
İstanbul 22/32 °C
İzmir 24/36 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,3084
EURO
8,6024
IMKB
80.549
ALTIN
455,512