Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
01 Şubat 2014
GSK MEA Bölgesini Genişletti
GlaxoSmithKline (GSK), 2012 yılından itibaren merkezi İstanbul'da olan MEA Bölgesi’ne Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinin yanı sıra Orta Asya ve Ukrayna’yı da ekledi.

GSK’nın Ortadoğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndaki operasyonları yeniden düzenlenirken, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Ukrayna’dan oluşan MENA-CIS isimli yeni bir bölge oluşturuldu. GSK’nın global anlamda yaptığı yeni düzenleme sonrasında ise halen GSK Orta Doğu ve Afrika Bölge Sorumlusu ve Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Yiğit Gürçay, bundan böyle MENA-CIS Bölgesi’nin sorumluluğunu üstlenecek.

GSK’daki yeniden yapılanmaya paralel olarak MENA-CIS Bölgesi’nden sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaya başlayan Yiğit Gürçay konu ile ilgili değerlendirmesinde “GSK’nın global operasyonlarını daha etkin bir şekilde yürütebilmesi adına gerçekleştirdiği MENA-CIS yapılanması ile İstanbul’un rolü daha da artacak. 2012 yılında merkezi İstanbul’a taşınan MEA Bölgesi, şimdi yeni eklenen ülkelerle birlikte Türkiye’den yönetilecek. Böylesi bir sorumluluğunun şahsıma verilmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Bu yeni oluşum aynı zamanda GSK’nın Türkiye’ye olan güveninin de bir işaretidir. Bugüne kadar görev yaptığım bölge ve ülkelerde yakaladığımız başarıları yeni bölgede de yakalama heyecanını taşıyorum” diye konuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 16/32 °C
İstanbul 22/32 °C
İzmir 24/36 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,2955
EURO
8,5875
IMKB
80.549
ALTIN
453,960