Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
01 Şubat 2014
GSK MEA Bölgesini Genişletti
GlaxoSmithKline (GSK), 2012 yılından itibaren merkezi İstanbul'da olan MEA Bölgesi’ne Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinin yanı sıra Orta Asya ve Ukrayna’yı da ekledi.

GSK’nın Ortadoğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndaki operasyonları yeniden düzenlenirken, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Ukrayna’dan oluşan MENA-CIS isimli yeni bir bölge oluşturuldu. GSK’nın global anlamda yaptığı yeni düzenleme sonrasında ise halen GSK Orta Doğu ve Afrika Bölge Sorumlusu ve Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Yiğit Gürçay, bundan böyle MENA-CIS Bölgesi’nin sorumluluğunu üstlenecek.

GSK’daki yeniden yapılanmaya paralel olarak MENA-CIS Bölgesi’nden sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaya başlayan Yiğit Gürçay konu ile ilgili değerlendirmesinde “GSK’nın global operasyonlarını daha etkin bir şekilde yürütebilmesi adına gerçekleştirdiği MENA-CIS yapılanması ile İstanbul’un rolü daha da artacak. 2012 yılında merkezi İstanbul’a taşınan MEA Bölgesi, şimdi yeni eklenen ülkelerle birlikte Türkiye’den yönetilecek. Böylesi bir sorumluluğunun şahsıma verilmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Bu yeni oluşum aynı zamanda GSK’nın Türkiye’ye olan güveninin de bir işaretidir. Bugüne kadar görev yaptığım bölge ve ülkelerde yakaladığımız başarıları yeni bölgede de yakalama heyecanını taşıyorum” diye konuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,169