Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
01 Şubat 2014
İPZ Anadolu Etkinliği Gaziantep'te Gerçekleşti
Türk Telekom’un dijital dönüşümün olanaklarını tüm Türkiye’ye en iyi şekilde sunmak hedefiyle sürdürdüğü çalışmalar doğrultusunda ana sponsor olarak destek verdiği İPZ Anadolu etkinliklerinin ilk Gaziantep’te gerçekleştirildi.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un dijital dönüşümün sunduğu avantajların Anadolu’daki şirketlere aktarılmasını desteklemek üzere ana sponsorluğunu üstlendiği İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu etkinliklerinin ilk durağı Gaziantep oldu.

İPZ Anadolu’nun 30 Ocak 2014 Perşembe günü düzenlenen ve gün boyu süren Gaziantep etkinliğinde uzman konuşmacılar katılımcılara ticareti kökten değiştiren yeni teknolojiler ve geleceğin iş modelleri hakkında en güncel bilgi ve ipuçlarını aktardı. İnteraktif pazarlama alanındaki gelişmelerin ve en yeni trendlerin e-ticaretten, reklamcılık ve dijital yayıncılığa tüm ayrıntılarıyla ele alındığı etkinliğe Gaziantep ve çevresinde faaliyet gösteren ve ağırlığını KOBİ’lerin oluşturduğu şirketler büyük bir ilgi gösterdi. Etkinlikte, katılımcılara hedef kitleyi tanımak, doğru kitleye, doğru mecrada, doğru bütçeyle ulaşmak, internet reklamcılığı, yerel medya, sosyal medya, doğru marka stratejisi gibi konu başlıkları etrafında bilgiler sunuldu.

İPZ Anadolu etkinliğinin açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Güney-2 Bölge Müdürü Mehmet Bektaş, “Türk Telekom olarak, dijital dünyanın en yeni olanaklarını ve halkımızın ihtiyaç duyduğu iletişim hizmetlerini ülkemizin dört bir köşesinde en iyi şekilde sunmak için çalışıyoruz. Türk Telekom olarak kendimizi, kurumsal müşterilerimizin teknoloji ortağı olarak konumlandırıyoruz.” dedi. Türk Telekom’un bu doğrultuda İPZ Anadolu etkinliklerine ana sponsor olarak destek verdiğini belirten Bektaş şunları söyledi:
“İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin bölgemizdeki KOBİ’ler başta olmak üzere tüm işletmelere değer katacağına; interaktif pazarlama alanındaki fırsatların Anadolu’da doğru bir şekilde anlatılmasının da ülkemizin ekonomik kalkınmasına büyük bir katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

Toplantıda bir sunum yapan Türk Telekom Kurumsal Pazar Yönetimi Direktörü F. Aykut Erdinç, dijital dönüşümü ve bu sürecin getirdiği avantaj ve fırsatları anlattığı konuşmasında, bu alanda Türk Telekom’un kurumsal müşterilerine sunduğu yenilikçi çözüm ve servisler hakkında bilgi verdi. Erdinç’in “Yeni Gerçek: Dijitalleşme” başlıklı sunumu, İPZ Anadolu katılımcıları tarafından ilgiyle izlendi.

Bu yıl ilki düzenlenen ve Dönüşüm ve Uyum temasıyla gerçekleştirilen İPZ Anadolu’nun Gaziantep’ten sonraki durakları, sırasıyla İzmir, Kayseri, Denizli ve Konya olacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/13 °C
İzmir 5/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,196