Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
01 Şubat 2014
İPZ Anadolu Etkinliği Gaziantep'te Gerçekleşti
Türk Telekom’un dijital dönüşümün olanaklarını tüm Türkiye’ye en iyi şekilde sunmak hedefiyle sürdürdüğü çalışmalar doğrultusunda ana sponsor olarak destek verdiği İPZ Anadolu etkinliklerinin ilk Gaziantep’te gerçekleştirildi.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un dijital dönüşümün sunduğu avantajların Anadolu’daki şirketlere aktarılmasını desteklemek üzere ana sponsorluğunu üstlendiği İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu etkinliklerinin ilk durağı Gaziantep oldu.

İPZ Anadolu’nun 30 Ocak 2014 Perşembe günü düzenlenen ve gün boyu süren Gaziantep etkinliğinde uzman konuşmacılar katılımcılara ticareti kökten değiştiren yeni teknolojiler ve geleceğin iş modelleri hakkında en güncel bilgi ve ipuçlarını aktardı. İnteraktif pazarlama alanındaki gelişmelerin ve en yeni trendlerin e-ticaretten, reklamcılık ve dijital yayıncılığa tüm ayrıntılarıyla ele alındığı etkinliğe Gaziantep ve çevresinde faaliyet gösteren ve ağırlığını KOBİ’lerin oluşturduğu şirketler büyük bir ilgi gösterdi. Etkinlikte, katılımcılara hedef kitleyi tanımak, doğru kitleye, doğru mecrada, doğru bütçeyle ulaşmak, internet reklamcılığı, yerel medya, sosyal medya, doğru marka stratejisi gibi konu başlıkları etrafında bilgiler sunuldu.

İPZ Anadolu etkinliğinin açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Güney-2 Bölge Müdürü Mehmet Bektaş, “Türk Telekom olarak, dijital dünyanın en yeni olanaklarını ve halkımızın ihtiyaç duyduğu iletişim hizmetlerini ülkemizin dört bir köşesinde en iyi şekilde sunmak için çalışıyoruz. Türk Telekom olarak kendimizi, kurumsal müşterilerimizin teknoloji ortağı olarak konumlandırıyoruz.” dedi. Türk Telekom’un bu doğrultuda İPZ Anadolu etkinliklerine ana sponsor olarak destek verdiğini belirten Bektaş şunları söyledi:
“İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin bölgemizdeki KOBİ’ler başta olmak üzere tüm işletmelere değer katacağına; interaktif pazarlama alanındaki fırsatların Anadolu’da doğru bir şekilde anlatılmasının da ülkemizin ekonomik kalkınmasına büyük bir katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

Toplantıda bir sunum yapan Türk Telekom Kurumsal Pazar Yönetimi Direktörü F. Aykut Erdinç, dijital dönüşümü ve bu sürecin getirdiği avantaj ve fırsatları anlattığı konuşmasında, bu alanda Türk Telekom’un kurumsal müşterilerine sunduğu yenilikçi çözüm ve servisler hakkında bilgi verdi. Erdinç’in “Yeni Gerçek: Dijitalleşme” başlıklı sunumu, İPZ Anadolu katılımcıları tarafından ilgiyle izlendi.

Bu yıl ilki düzenlenen ve Dönüşüm ve Uyum temasıyla gerçekleştirilen İPZ Anadolu’nun Gaziantep’ten sonraki durakları, sırasıyla İzmir, Kayseri, Denizli ve Konya olacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/27 °C
İstanbul 22/28 °C
İzmir 20/32 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,8790
EURO
6,5887
IMKB
80.549
ALTIN
254,429