Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
01 Şubat 2014
İSMOB, İnovatif Mobilyalarla Renklendi
Fuarda, aydınlatma ve müzik sistemi bulunan televizyonlu baza seti ve Türkiye’de ilk kez üretilen taşınabilir paket yatak yoğun ilgi gördü.

CNR Holding tarafından Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliğinde düzenlenen ve 1.000’in üzerinde markanın katıldığı İstanbul Mobilya Fuarı’nda birbirinden şık ve inovatif mobilya tasarımları sergileniyor.

CNR EXPO Yeşilköy’de 28 Ocak 2014 tarihinde başlayan İstanbul Mobilya Fuarı, yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor. İSMOB Fuarı’nda görücüye çıkarılan ürünler arasında en çok ilgiyi inovatif yataklar topladı. İşbir Yatak’ın entegre aydınlatma, müzik sistemi ve televizyon içeren tasarımı Eclipse baza seti, televizyon izleme ve müzik dinleme keyfini yatak odalarına taşıyor. Fiyatı yaklaşık 13 bin lira olan bluetooth ve iphone uyumlu set de barındıran yatak, masaj da yapıyor.

Taşıma ve nakliyede çığır açan paket yataklar
Fuarda ilgi çeken bir başka yatak da Indivani... Türkiye’de ilk kez üretilen Indivani ile artık kocaman yataklar küçücük kutulara sığdırılıyor. Taşıma ve nakliyede büyük kolaylık sağlayan Indivani, normal bir yatağın yüzde 25’i kadar yer kaplıyor.

CNR İSMOB Fuarı’nda sergilenen Osmanlı tarzı klasik mobilyalar da yoğun ilgi gördü. Özellikle Rusya, Türk Cumhuriyetleri, Dubai tarafından tercih edilen mobiyalar, yerli ve yabancı birçok ünlünün de favorileri arasında. Altın varaklarla süslenmiş, ağır el işçiliği ile üretilen mobilyalar, yüksek fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Mobilyaların üretimini yapan Kaas Firması sahibi Süleyman Kara, ortalama bir yemek odasının fiyatının 250 bin TL’yi bulduğunu ifade etti. Kara, fuarda yabancılardan talep yağdığını, daha ilk gün yalnıza Dubai’den 500 bin dolarlık sipariş aldıklarını bildirdi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3538
EURO
6,0654
IMKB
80.549
ALTIN
214,302