Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
02 Şubat 2014
2013'ün Yeşil Filo Yöneticisi'ni Michelin Seçiyor
Her yıl Ekonomist Dergisi ve LeasePlan ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri'nin üçüncüsünde Yeşil Filo ödülü sponsoru Michelin oldu.

LeasePlan ve Ekonomist Dergisi’nin ana sponsorluğunda düzenlenen Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri 2013 için başvurular başladı. 17 Şubat tarihine kadar filoodulleri.com üzerinden başvuruları alınan katılımcılar, 13 Mart’ta gerçekleştirilecek gala gecesinde ise ödüllerine kavuşacak. Filo yönetiminin şirketler için önemine dikkat çekmeyi ve başarılı uygulamaları ödüllendirmeyi amaçlayan ödüllerde Michelin, filo yöneticilerini Michelin Yeşil Filo Ödülü alanında ödüllendirecek.

4 ayrı kategoride ödül veriliyor
Otomotiv ve yan hizmet sektöründe, alanında uzman bir jüri kurulu tarafından dağıtılacak ödüller 4 kategoriyi kapsıyor. Ödüller; Yılın Filo Yöneticisi, KOBİ Filo Yöneticisi, Yeşil Filo ve Güvenli Filo olmak üzere toplam 4 kategoride dağıtılacak. Yeşil Lastik konseptinin öncüsü Michelin de çevreye duyarlı ve sürdürülebilir filo uygulamalarını değerlendirerek Yeşil Filo kategorisinin liderini belirleyecek.

Katılım şartları filo araç sayısına göre belirleniyor
13 Mart’ta gerçekleştirilecek Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri 2013’te 10 ile 50 araca sahip filo yöneticileri KOBİ Filo Yöneticisi alanında değerlendirmeye alınırken; 50 ve üzeri araca sahip filo yöneticileri Yılın Filo Yöneticisi alanında ödüllendirilecek. Michelin Yeşil Filo ve Mapfre Güvenli Filo ödülleri ise her iki kategorideki katılımcıları inceleyerek kazananı belirleyecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456