Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
02 Şubat 2014
Genç, Avrupa'da İlk Beşte
Kayalar Kimya’nın, mobilya boyası ve vernik üretiminde Türkiye’de yüzde 23’lük pazar payıyla lider olan markası Genç, kendi sektöründe Avrupa’da ilk 5 firmadan biri olmanın gururunu yaşıyor

Yenilikçi, kaliteye ve yeni teknolojilere önem veren vizyonuyla sektöründe hızlı adımlar atan Genç, pazar liderliğiyle başarısını kanıtlamış, 48 ülkeye ihracat gerçekleştiren bir marka olarak dikkat çekiyor. Türkiye’nin en modernize tesisinde en ileri teknolojiyle Avrupa standartlarında üretim gerçekleştiren Genç, sektöründe söz sahibi konumda yer alıyor.

Avrupa’da İlk 5’te!
Kayalar Kimya çatısı altında istikrarlı bir büyüme grafiği çizerek Türkiye’de yüzde 23’lük pazar payıyla liderliğini sürdüren Genç, bu başarısını Avrupa’da ilk 5 firma arasında yer alarak da kanıtlıyor. Asya’dan Avrupa’ya, Rusya’dan Afrika’ya uzanan geniş bir coğrafyada 48 ülkeye ihracat gerçekleştiren marka, ilerleyen dönemlerde Romanya, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Hindistan, Endonezya, Tayvan ve Malezya’da da ihracat faaliyetlerini geliştirerek pazarda söz sahibi olmayı hedefliyor.

Genç, İSMOB Fuarı’nda Profesyonel Üreticilerle Bir Araya Geldi
İSMOB Fuarı’nda sektörün lideri olarak yer alan Genç markasının yılda 75 bin ton üretim kapasitesi olduğuna dikkat çeken Kayalar Kimya Satış ve Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın: “Genç markamız, Kayalar Kimya’nın amiral gemisi konumunda. Genç ile 48 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Kayalar Kimya olarak ihracatta en büyük artımız çok hızlı teknik servis verebiliyor ve müşterilerimiz ile yakından ilgileniyor oluşumuz. İlerleyen dönemlerde ihracat bünyemize ekleyeceğimiz yeni ülkelerle birlikte başarılı büyüme grafiğimizi daha da yükselteceğiz. Ayrıca Genç markamızla mobilya boyası ve vernik sektöründe Avrupa’da ilk 5 firma arasında yer alıyor oluşumuz da bize büyük bir gurur yaşatıyor” şeklinde konuştu.

İSMOB Fuarı’nı yorumlayan Bedri Büyüktaşkın: “MOSDER sponsorluğumuzla İSMOB fuarında GENÇ standımızla yer alıyoruz. İSMOB Fuarı, birçok firmayı ve profesyoneli bir araya getiren Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri. Bu fuar, markaların, profesyonel üretici firmalarla dirsek teması oluşturmasını sağlayarak, sektörün kendisini ifade edeceği başarılı işbirliklerinin altyapısını oluşturuyor ve sektöre katma değer sağlıyor” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3538
EURO
6,0654
IMKB
80.549
ALTIN
214,302