Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
02 Şubat 2014
Genç, Avrupa'da İlk Beşte
Kayalar Kimya’nın, mobilya boyası ve vernik üretiminde Türkiye’de yüzde 23’lük pazar payıyla lider olan markası Genç, kendi sektöründe Avrupa’da ilk 5 firmadan biri olmanın gururunu yaşıyor

Yenilikçi, kaliteye ve yeni teknolojilere önem veren vizyonuyla sektöründe hızlı adımlar atan Genç, pazar liderliğiyle başarısını kanıtlamış, 48 ülkeye ihracat gerçekleştiren bir marka olarak dikkat çekiyor. Türkiye’nin en modernize tesisinde en ileri teknolojiyle Avrupa standartlarında üretim gerçekleştiren Genç, sektöründe söz sahibi konumda yer alıyor.

Avrupa’da İlk 5’te!
Kayalar Kimya çatısı altında istikrarlı bir büyüme grafiği çizerek Türkiye’de yüzde 23’lük pazar payıyla liderliğini sürdüren Genç, bu başarısını Avrupa’da ilk 5 firma arasında yer alarak da kanıtlıyor. Asya’dan Avrupa’ya, Rusya’dan Afrika’ya uzanan geniş bir coğrafyada 48 ülkeye ihracat gerçekleştiren marka, ilerleyen dönemlerde Romanya, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Hindistan, Endonezya, Tayvan ve Malezya’da da ihracat faaliyetlerini geliştirerek pazarda söz sahibi olmayı hedefliyor.

Genç, İSMOB Fuarı’nda Profesyonel Üreticilerle Bir Araya Geldi
İSMOB Fuarı’nda sektörün lideri olarak yer alan Genç markasının yılda 75 bin ton üretim kapasitesi olduğuna dikkat çeken Kayalar Kimya Satış ve Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın: “Genç markamız, Kayalar Kimya’nın amiral gemisi konumunda. Genç ile 48 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Kayalar Kimya olarak ihracatta en büyük artımız çok hızlı teknik servis verebiliyor ve müşterilerimiz ile yakından ilgileniyor oluşumuz. İlerleyen dönemlerde ihracat bünyemize ekleyeceğimiz yeni ülkelerle birlikte başarılı büyüme grafiğimizi daha da yükselteceğiz. Ayrıca Genç markamızla mobilya boyası ve vernik sektöründe Avrupa’da ilk 5 firma arasında yer alıyor oluşumuz da bize büyük bir gurur yaşatıyor” şeklinde konuştu.

İSMOB Fuarı’nı yorumlayan Bedri Büyüktaşkın: “MOSDER sponsorluğumuzla İSMOB fuarında GENÇ standımızla yer alıyoruz. İSMOB Fuarı, birçok firmayı ve profesyoneli bir araya getiren Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri. Bu fuar, markaların, profesyonel üretici firmalarla dirsek teması oluşturmasını sağlayarak, sektörün kendisini ifade edeceği başarılı işbirliklerinin altyapısını oluşturuyor ve sektöre katma değer sağlıyor” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/27 °C
İstanbul 22/28 °C
İzmir 20/32 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,8790
EURO
6,5887
IMKB
80.549
ALTIN
254,429