Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
04 Şubat 2014
FIFA Dünya Kupası, Türkiye’ye Geliyor
Coca-Cola, 2014 FIFA Dünya Kupası kapsamında gelmiş geçmiş en büyük FIFA Dünya Kupası Turu’nu düzenliyor.

Coca-Cola, düzenlediği FIFA Dünya Kupası Turu ile dünyanın futbol coşkusunu Türkiye’ye taşıyacak. Coca-Cola ve FIFA, dünyada futbolun en önemli sembolü FIFA Dünya Kupası’nın yaklaşık 150 bin km’lik en uzun yolculuğu için bir araya geldi. 40 yıldır FIFA Dünya Kupası’nın Resmi Sponsoru olan Coca-Cola tarafından düzenlenecek kutlama etkinlikleriyle, FIFA Dünya Kupası, 25-27 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da olacak.

Özel Tur uçağı ile 9 ayda devr-i alem
Bugüne kadar yapılmış dünyanın en büyük kupa turu olarak bilinen FIFA Dünya Kupası Turu, Coca-Cola tarafından bu sene üçüncü kez düzenleniyor. Tur kapsamında kupa bu sene, 9 ayda 90 ülkeyi gezerek en uzun yolculuğunu gerçekleştiriyor. 2014 FIFA Dünya Kupası Turu için hazırlanan özel uçak, 25 Şubat’ta İstanbul’da olacak.

Tüm dünyada sporun en büyük destekçilerinden biri olan Coca-Cola, futbol etrafında birleşen Brezilya ve Türkiye arasındaki dostluğu FIFA Dünya Kupası ile taçlandırıyor. Turuna Brezilya’dan başlayan FIFA Dünya Kupası, Hırvatistan ziyaretinden sonra 25-27 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da olacak. Kupa, üç günlük İstanbul ziyaretinden sonra yolculuğuna İsveç’le devam edecek.

FIFA Dünya Kupası’nın unutulmaz anları 3 boyutlu hologram filminde
2014 FIFA Dünya Kupası, spor camiasının önde gelen isimlerinin katılacağı etkinliklerle karşılanmanın yanı sıra, düzenlenecek açık hava etkinliği ile İstanbul’daki sporseverlerle buluşacak. Etkinliklere katılanlar, 2014 FIFA Dünya Kupası’yla, kazanan takımdan önce fotoğraf çekme fırsatı bulacağı gibi FIFA Dünya Kupası’nın unutulmayan en mutlu anlarını içeren 3 boyutlu hologram filmi de izleyebilecek.

2014 yılının en önemli spor olaylarından biri olarak kabul edilen FIFA Dünya Kupası Turu, 12 Eylül 2013 tarihinde bu yıl Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak Brezilya’dan yola çıktı. 9 ay sürecek olan dünyanın en büyük Dünya Kupası etkinliği boyunca, daha önce Tur kapsamında olmayan 51 yeni ülke, FIFA Dünya Kupası’nı görme ve hatıra fotoğrafı çektirme fırsatına sahip olacak.

Futbol ruhunu şahlandıran 2014 FIFA Dünya Kupası’nın 9 ayda 90 ülkedeki yolculuğu boyunca 1 milyondan fazla kişiye ulaşması bekleniyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/1 °C
İstanbul 6/9 °C
İzmir 6/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,3665
EURO
8,9421
IMKB
80.549
ALTIN
442,428