Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
04 Şubat 2014
FIFA Dünya Kupası, Türkiye’ye Geliyor
Coca-Cola, 2014 FIFA Dünya Kupası kapsamında gelmiş geçmiş en büyük FIFA Dünya Kupası Turu’nu düzenliyor.

Coca-Cola, düzenlediği FIFA Dünya Kupası Turu ile dünyanın futbol coşkusunu Türkiye’ye taşıyacak. Coca-Cola ve FIFA, dünyada futbolun en önemli sembolü FIFA Dünya Kupası’nın yaklaşık 150 bin km’lik en uzun yolculuğu için bir araya geldi. 40 yıldır FIFA Dünya Kupası’nın Resmi Sponsoru olan Coca-Cola tarafından düzenlenecek kutlama etkinlikleriyle, FIFA Dünya Kupası, 25-27 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da olacak.

Özel Tur uçağı ile 9 ayda devr-i alem
Bugüne kadar yapılmış dünyanın en büyük kupa turu olarak bilinen FIFA Dünya Kupası Turu, Coca-Cola tarafından bu sene üçüncü kez düzenleniyor. Tur kapsamında kupa bu sene, 9 ayda 90 ülkeyi gezerek en uzun yolculuğunu gerçekleştiriyor. 2014 FIFA Dünya Kupası Turu için hazırlanan özel uçak, 25 Şubat’ta İstanbul’da olacak.

Tüm dünyada sporun en büyük destekçilerinden biri olan Coca-Cola, futbol etrafında birleşen Brezilya ve Türkiye arasındaki dostluğu FIFA Dünya Kupası ile taçlandırıyor. Turuna Brezilya’dan başlayan FIFA Dünya Kupası, Hırvatistan ziyaretinden sonra 25-27 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da olacak. Kupa, üç günlük İstanbul ziyaretinden sonra yolculuğuna İsveç’le devam edecek.

FIFA Dünya Kupası’nın unutulmaz anları 3 boyutlu hologram filminde
2014 FIFA Dünya Kupası, spor camiasının önde gelen isimlerinin katılacağı etkinliklerle karşılanmanın yanı sıra, düzenlenecek açık hava etkinliği ile İstanbul’daki sporseverlerle buluşacak. Etkinliklere katılanlar, 2014 FIFA Dünya Kupası’yla, kazanan takımdan önce fotoğraf çekme fırsatı bulacağı gibi FIFA Dünya Kupası’nın unutulmayan en mutlu anlarını içeren 3 boyutlu hologram filmi de izleyebilecek.

2014 yılının en önemli spor olaylarından biri olarak kabul edilen FIFA Dünya Kupası Turu, 12 Eylül 2013 tarihinde bu yıl Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak Brezilya’dan yola çıktı. 9 ay sürecek olan dünyanın en büyük Dünya Kupası etkinliği boyunca, daha önce Tur kapsamında olmayan 51 yeni ülke, FIFA Dünya Kupası’nı görme ve hatıra fotoğrafı çektirme fırsatına sahip olacak.

Futbol ruhunu şahlandıran 2014 FIFA Dünya Kupası’nın 9 ayda 90 ülkedeki yolculuğu boyunca 1 milyondan fazla kişiye ulaşması bekleniyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456