Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
05 Şubat 2014
Selçuk Ticaret Odası Üyelerine Kredi Desteği
Selçuk Ticaret Odası ile kredi protokolü imzalayan Yapı Kredi, oda üyelerine daha avantajlı kredi fırsatları sunmaya başladı.

Yapı Kredi ve Selçuk Ticaret Odası arasında imzalanan protokol ile Selçuk Ticaret Odası üyeleri Yapı Kredi tarafından sunulan avantajlı dosya masrafsız kredi fırsatlarından faydalanabilecek. Yapılan anlaşma çerçevesinde oda üyeleri, 50.000 TL’ye kadar olan finansman ihtiyaçlarını 24 aya varan vadelerle, aylık yüzde 1,40 faiz oranı ile karşılayabilecek.

31 Ocak Cuma günü gerçekleştirilen imza törenine, Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu, Güzelyalı Saha Müdürü Gürhan Özüdoğru ve Yapı Kredi Selçuk Şube Müdürü Şule Alur katıldı.

İmza töreninde bir konuşma yapan Yapı Kredi Güzelyalı Saha Müdürü Gürhan Özüdoğru, “Bugün Yapı Kredi olarak Türkiye genelindeki il ve ilçelerde 945 şubemizle hizmet veriyoruz. Şubelerimizin olduğu lokasyonlarda ziraat, sanayi, ticaret odalarıyla anlaşmalar yaparak, Türkiye’nin büyüyen ekonomisine KOBİ ihtiyaçlarının giderilmesiyle katkıda bulunuyoruz. Ticaret ve esnaf odalarımızın ihtiyaçlarını da çok yakından takip ederek onlara en uygun çözümleri sunmaya devam edecek, önümüzdeki dönemde yeni ürün ve hizmetlere imza atacağız” dedi.

Gürhan Özüdoğru sözlerine şöyle devam etti: “Yapı Kredi olarak, ülke ekonomisinin itici gücü olarak gördüğümüz ve büyük önem verdiğimiz KOBİ müşterilerimize her zaman ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. KOBİ’lerimize daha esnek ve iyi şartlarda anlaşmalar sunmak, onları yatırım kararlarında teşvik etmek istiyoruz. Finansman yetersizliği nedeniyle üretim geliştirme faaliyetlerini gerçekleştiremeyen, üretimde kalite ve ürün çeşitliliği sağlayamayan tüm KOBİ’lerimize her geçen gün genişlettiğimiz şube ağımızla ve yaptığımız kredi protokolü anlaşmalarıyla ulaşmayı hedefliyoruz.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/13 °C
İzmir 5/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,195