Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
05 Şubat 2014
Gripten Uzak Durmak İçin
GNC Live Well Türkiye; daha iyi ve kaliteli bir yaşam isteyen herkese mineral ve bitkisel ürünlerin yanı sıra doğal vitaminlerle de destek vermeye devam ediyor.

Dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de beslenme destekli ürünlerini müşterisiyle buluşturan GNC Live Well, vücut direncini artıran ve bağışıklık sistemini güçlendiren destek ürünleriyle gribe karşı önemli seçenekler sunuyor.

Solunum yollarına yerleşerek burada çoğalan ve vücudun diğer bölgelerine de yayılan grip, tüm vücudu etkiler. Grip, bağışıklık sistemi zayıf ve gerekli besin ihtiyaçları karşılanmayan kişilerde tehlikeli sonuçlar doğurabilir. GNC Live Well raflarında yer alan vitamin, mineral karışımlar ve bitkisel ürünler, metabolizmayı güçlendiren ve vücut direncini artıran alternatifler arasında yer alıyor.

C vitamini, Colostrum, D3 Vitamini, Echinacea ile mevsim değişikliklerine, aşırı strese, fiziksel yorgunluğa maruz kalan ve yetersiz beslenen bireylerin vücut koruma sistemine destek olan GNC Live Well, kışı hastalıklardan uzak geçirmenize destek oluyor.

İmmün ve büyüme faktörleriyle vitamin, mineral ve aminoasitlerden oluşan 90 bileşeni içerisinde barındıran Colostrum, annenin ilk sütüdür. 2007 yılında gerçekleştirilen klinik çalışma, hem sağlıklı bireyler hem de kardiyovasküler rahatsızlıkları olan hastalarda Colostrum’un grip aşısına kıyasla 3 kat daha fazla koruma sağladığı kanıtlanmıştır.

Soğuk algınlığı ve üst solunum yolu enfeksiyonlarında kullanılabilen Echinacea, vücudu bakteri ve virüslerden koruyan doğal öldürücü hücrelerin, akyuvarların, makrofajların üretimini ve etkinliğini artırmaya yardımcı oluyor.

Hem yağda hem suda çözünebilen bir vitamin türü olan C vitamini, üst solunum yolu enfeksiyonlarında ve vücut direncinin azaldığı durumlarda bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Sigara içen kişiler, doğum kontrol ilacı kullanan kadınlar C vitaminine daha fazla ihtiyaç duyarlar. Kolajen ve elastik doku yapımındaki işlevi ile de C vitamini, cilde canlılık, parlaklık ve sıkılık kazandırır.

D3 Vitamini, solunum yolu hücrelerinden sentezlenen antimikrobiyal peptidlerin üretimini artırarak akciğeri ve tüm solunum yolu organlarını enfeksiyonlara karşı güçlü kılar. Vitamin D, normal bir kemik gelişimi, kalsiyum-fosfor kullanımı ve emilimi için mutlaka kullanılması gereken bir vitamin türüdür. Güneş ışınları ve deride sentez olmadan, sadece besin ile günlük D vitamini gereksinimi karşılanamaz.

GNC Gold Kart kullanın, avantajlardan yararlanın

GNC’nin dünya genelinde tüm mağazalarında geçerli olan GNC Gold Kart, Türkiye’de de her ayın ilk haftası %20 indirim avantajı sunuyor. GNC Gold Kart sahipleri, GNC Türkiye’nin çeşitli dönemlerde gerçekleştirilen hediye ve ekstra indirim kampanyalarından da yararlanma şansı yakalıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/9 °C
İstanbul 4/10 °C
İzmir 2/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0825
EURO
6,6031
IMKB
80.549
ALTIN
322,014