Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
07 Şubat 2014
Lionel Messi, Gilette'nin Yeni Yüzü Oldu
P&G’nin lider erkek bakım markası Gillette, futbola verdiği desteği dünya çapında gerçekleştirdiği yeni bir işbirliği ile sürdürüyor.

Dünyanın lider erkek bakım markası Gillette, futbola verdiği desteği dünya çapında gerçekleştirdiği yepyeni bir işbirliği ile sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Gillette’in yeni küresel futbol kampanyasının yüzü dünyaca ünlü futbolcu Lionel ‘Leo’ Messi oldu. Gillette, çeliğin gücünü futbol aşkı ile birleştirdiği yeni kampanyasında sporcuların zihin gücünü, azim ve kazanmaya dair yılmayan arzusunu vurgulayacak.

Gillette ile yaptığı işbirliği hakkında konuşan Messi, “Kariyerim boyunca, sahada büyük başarılar elde etme şansına sahip oldum. En yüksek performansa yalnızca elinizdeki işe kendinizi yüzde 100 adadığınız, her şeyinizi ortaya koymanızı sağlayacak gücü ve azmi gösterdiğiniz zaman ulaşabileceğinizi söyleyebilirim. Başarı için amacınıza bağlı olmanız ve kendinizi adamanız gerekiyor. Gillette, en iyisi olmak için sahip olduğum azim ve kararlılığı benimle paylaşan bir marka. Birlikte tüm dünyadaki erkeklere, içlerinde çelik kadar güçlü ve kararlı olduklarında, dışarıda da en iyisini başarabileceklerini gösterebileceğimize inanıyorum.” dedi.

Kampanyanın gücünü vurgulamak için Messi aynı zamanda Roger Federer ile birlikte de ilk defa kamera karşısına geçiyor. Trading Places (#celigingucu) adlı bu videoda ünlü ikili gerçek ve hayal dünyaları arasında birbirleriyle yer değiştirerek eğlenceli bir yolculuğa çıkıyor. Gillette’in “çeliğin gücü”nü ortaya çıkarmak için özel hazırladığı bu eğlenceli videoyu izlemek için Facebook.com/GilletteTurkiye ve Youtube.com/GilletteLA sayfalarını ziyaret edebilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.

100 yıllık marka tarihinin özünde yer alan en iyisini yapabilmek için hep ileriye gitme cesareti ve oyun kurallarını yeniden yazan inovasyonlarını çeliğin gücü ile özdeşleştiren Gillette; Messi’nin yanı sıra çelik kadar güçlü olarak tanımlanan Joe Hart (İngiltere), Thomas Muller (Almanya), Oscar ve Lucas (Brezilya), Chicharito (Meksika), Falcao (Kolombiya), Kagawa (Japonya), Sung-Yeung Ki (Güney Kore) ve Yüzyılın oyuncusu Pele’nin (Brezilya) sponsorluğunu üstleniyor. Ayrıca Gillette; İspanya, Arjantin, Brezilya, İtalya ve Meksika milli takımlarının da sponsorları arasında yer alıyor.

Gillette’in Grup Başkan Yardımcısı John Mang, “Lionel Messi ve dünyaca ünlü futbolcular ile işbirliğinin, Gillette için yeni bir dönemin başlangıcı olacağına inanıyoruz.” dedi. Mang, kendi alanlarında başarıya doymayan dünyaca ünlü futbolcu ve takımları, herkesin içindeki bu çelik gücü ortaya çıkarmaya yardımcı olacak bir motivasyon olarak görüyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/19 °C
İstanbul 11/22 °C
İzmir 12/24 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7403
EURO
6,3404
IMKB
80.549
ALTIN
270,975