Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
08 Şubat 2014
Aras Kargo’dan Randevulu Yenilik
Aras Kargo, Aras Randevulu hizmetiyle göndericilere kargolarının teslimat günlerini belirleme ve özel günlerde sevdiklerine sürpriz yapabilme imkânı sunuyor.

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kargo şirketi Aras Kargo yepyeni bir hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik bir adım daha attı. Hizmet gamına yeni giren Aras Randevulu ile gönderilen kargolar, varış şubesine ulaştıktan sonraki 5 gün içerisinde müşterinin seçtiği gün, istediği adrese teslim ediliyor.

Aras Standart fiyatına 1TL’den başlayan ek ücret karşılığında Aras Randevulu ile toplamda 50 kg/ds’yi geçmeyecek, 3 farklı gönderi, pazar günü hariç haftanın her günü mesai saatleri içerisinde teslim edilebiliyor.

Özel günlerde Aras Randevulu ile hediyeler gönderilebiliyor, alıcının en uygun olduğu güne kargo teslimi sağlanabiliyor.

Aras Kargo Kurumsal İletişim ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burçun İmir, “Aras Kargo’nun vizyonunda müşterilerimizin mutluluğuna odaklanmış bir hizmet anlayışı var. Hizmetimiz Aras Randevulu da bu yaklaşımımızın en güzel örneklerinden biri. Yeni ticaret anlayışında haklı olarak müşteri, markalardan kendi konforunu sağlamasını bekliyor. Bireysel müşterimiz kargosunun alıcısına özel günlerinde veya evde oldukları zamanlarda teslim edilmesini isterken, kurumsal müşterilerimiz de mal kabul zamanlarında almayı bekliyor. On bin çalışanıyla Aras Kargo, Aras Randevulu hizmetiyle bu beklentiyi karşılamayı hedefliyor” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456