Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
Ege
12 Şubat 2014
Çocuklar Kipa’da Denizin Derinliklerini Keşfediyor
Kipa, Denizin Derinliklerini Keşfediyoruz etkinliğiyle çocukları sualtı dünyasında büyüleyici bir gezintiye çıkarıyor.

Alışveriş Merkezlerinde düzenlediği etkinliklerinde her yıl yüzlerce çocuğu ağırlayan Kipa, bu kez çocukları sualtı dünyasının gizemlerini keşfetmeye çağırıyor.

Denizin Derinliklerini Keşfediyoruz etkinliği, 5 - 12 yaş grubundaki çocuklara eğlenceyi ve bilgi dağarcıklarını geliştirme imkanını bir arada sunacak. Etkinliğe katılan çocuklar, hem su altındaki yaşamı, hem de tarihi deniz keşiflerini tanıtan interaktif aktivitelerden faydalanacak. Bu etkinlikte, can yelekleri giyerek ahşap bir gemi maketine çıkan çocuklar, ilk denizaltıların özelliklerinden , ünlü deniz fenerlerini ziyarete uzanan geniş bir görsel ziyafet yaşayacak; dalgıç kıyafetlerindeki değişikliklerden kaybolan balık nesillerine pek çok konuda bilgi edinecek.

Kipa’nın 2014 yılındaki en büyük çocuk etkinliği olan Denizin Derinliklerini Keşfediyoruz, 13 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM’de, 5 - 30 Mart tarihleri arasındaysa Balçova Kipa AVM’de düzenlenecek.

Anne babaların çocukları ve kendileri için en uygun zaman aralığı seçebilmeleri için 10:00-20:00 saatleri arasında geniş bir zaman dilimine yayılan etkinliğin her seansı 45 dakika sürecek. Kipa’nın ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliğe katılmak için rezervasyon yaptırmak gerekiyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/25 °C
İstanbul 14/20 °C
İzmir 15/27 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6025
EURO
6,4349
IMKB
80.549
ALTIN
220,183