Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Penelope Piume Pro İle İyi Geceler
Uyku kalitenizi ve konforunu artıran Piume Pro Uyku Pedi özel tasarımı ile kaz tüyünün eşsiz yumuşaklığını birleştiriyor…

Uyku keyfinizi arttırmayı misyon edinmiş PENELOPE, bulutların üzerinde bir uykunun anahtarını Piume Pro Kaz Tüyü Uyku Pedi ile sunuyor. Kaz tüyünün vücut ısınızı dengeleyen benzersiz özelliğini şık tasarımı ile birleştirerek hayalini kurduğunuz doğal uykuya kavuşturuyor.

Piume Pro Kaz Tüyü Uyku Pedi vücudunuzu ve omuriliğinizi destekleyen yapısı uyku konforunuzu artırmakla kalmıyor. Oldukça hafif olmasına rağmen hava geçirgenliği sayesinde hem terlemeye sebep olmuyor hem de ısı yalıtımını sağlıyor. Kaz tüyünün eşsiz hafifliği ve yumuşaklığı ile kaliteli uykuyu yatağınıza taşıyan Piume Pro Kaz Tüyü Uyku Pedi üst tarafı yüzde 70 gıdık, yüzde 30 sırt tüyü, alt tarafı ise yüzde 30 gıdık, yüzde 70 sırt tüyünden oluşuyor. Her biri 200 cm boyunda olmak üzere tam dokuz farklı ebatta üretilen Piume Pro Uyku Pedleri doksan ve iki yüz santim eninde değişen ebatları ile tek ve çift kişilik her boyutta yatağa uyum sağlıyor.
Yeni güne daha dinç bir merhaba…

Kullanıcılarına huzurlu bir uyku vaat eden Piume Pro Kaz Tüyü Uyku Pedi yedi buçuk santimlik kalınlığıyla yatağınızda hem fazla yer tutmuyor hem de hem de yanlış uyuma şekillerinden oluşan ağrıları azaltıyor. Gece boyunca vücudunuzu destekleyerek güne daha dinç uyanmanızı sağlayacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,169