Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
Ege
13 Şubat 2014
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Uşak'ta
5 yılda 80 bini aşkın çocuğa ulaşan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu’nun, çevre bilinci ve doğa sevgisi aşılayan La Fonten Orman Mahkemesinde oyununun Ege turnesi, Uşak ile devam ediyor.

Sahnelere ilk kez 2008 yılında Çevreci Nasreddin Hoca Kukla Oyunu ile merhaba diyen ve beş yılda 80 bine yakın çocuğa ulaşan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmaya devam ediyor. La Fonten Orman Mahkemesinde adlı oyun, şimdi de Uşak’a geliyor.

Oyun, 15 Şubat 2014 Cumartesi ve 16 Şubat 2014 Pazar günü saat 12.00 ve 14.00’te Atatürk Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sergileniyor. Türk Çocuk Edebiyatı’nın en önemli yazarlarından Yalvaç Ural’ın kaleme aldığı oyun, 2010 yılında Sadri Alışık Kültür Merkezi işbirliğiyle çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlandı.

Yeni sezonda toplam 13 il ve 76 temsil
Yeni sezonu Antalya’da açan ve sırasıyla Akşehir, Burdur, Marmaris, Bodrum, Denizli ve Aydın illerini gezen Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, turnenin 8. ayağını tamamladı.

Uşak’ın ardından 22-23 Şubat’ta ise Manisa’daki minik tiyatroseverlerle buluşacak; daha sonra ise İzmir, Kütahya ve Balıkesir’e giderek, kapanışı Çanakkale’de yapacak. Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, Eylül 2013 – Haziran 2014 boyunca toplam 19 hafta sonu ve 76 temsil gerçekleştirecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/25 °C
İstanbul 15/21 °C
İzmir 15/27 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,5794
EURO
6,4199
IMKB
80.549
ALTIN
219,163