Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Fenerbahçe Adidas Anlaşması 2019'a Uzadı
2004 yılından bu yana Fenerbahçe’nin Resmi Ürün Tedarikçisi olan adidas’ın sözleşmesi yenilendi; bu işbirliği 2019’a kadar sürecek

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Başkanvekili Abdullah Kiğılı ve adidas Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Eduard Massier’in katıldığı imza töreni Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda düzenlendi.

Galibiyet mücadelemiz adidas desteği ile sürecek

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanvekili Abdullah Kiğılı, Türkiye’nin en köklü ve güçlü kulüplerinden Fenerbahçe ile adidas işbirliğinin önümüzdeki dönemde devam edecek olmasından mutluluk duyduklarını belirtti. Kiğılı şöyle konuştu:

“Fenerbahçe Türkiye’nin sadece köklü değil, aynı zamanda en güçlü ve başarılı spor kulübüdür. Fenerbahçe’nin başarılarla örülü tarihinde adidas her zaman desteğini hissettiğimiz bir marka, ailemizin bir parçası oldu. adidas ile değerli işbirliğinin önümüzdeki dönemde de devam edecek olması Fenerbahçe camiası için çok anlamlı. adidas ile 2004 tarihinden bu yana devam eden işbirliğimizin kapsamı, sözleşme içeriğimizin yeniden düzenlenmesiyle, daha kapsamlı hale geldi, bu da bizi ayrıca heyecanlandırıyor. Sponsorluk anlaşmamızın tüm Fenerbahçe camiası ve adidas için hayırlı olmasını diliyorum.”

Fenerbahçe sponsorluğu ile futbolun yanında olmaya devam edeceğiz

Bu anlaşma ile Fenerbahçe- adidas Türkiye işbirliğinin yeni bir döneme girdiğini belirten adidas Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Eduard Massier şunları söyledi:

“Fenerbahçe ile bugün imzaladığımız sözleşme hem kulübümüz hem de markamız açısından çok değerli. Türkiye’nin bu köklü ve güçlü kulübü ile işbirliğimizi 2019 yılına kadar uzatarak 15 yıla tamamlamaktan mutluluk duyuyoruz. 2014-2015 futbol sezonundan itibaren geçerli olacak 5 senelik yeni sözleşme ile Fenerbahçe Spor Kulübü’ne bağlı tüm kategorilerdeki futbol takımlarının ‘Resmi Ürün Tedarikçisi’ olmaya devam edeceğiz. Yeni sponsorluk sözleşmemiz, futbola verdiğimiz desteğin ve bu alandaki liderliğimizin pekiştirilmesi açısından büyük önem taşıyor. Ülkemizde sporun gelişimine destek verirken, Fenerbahçe Futbol Takımı’nın performansına da en üst düzeyde katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”

Resmi Ürün Tedarikçisi

2004’ten bu yana Fenerbahçe Spor Kulübü’ne bağlı tüm futbol takımlarının Resmi Ürün Tedarikçisi olan adidas Türkiye, 2019 yılına kadar uzatılan anlaşma kapsamında, futbol kategorisi takımlarının bütün maç, kamp ve antrenman malzemelerini tedarik edecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456