Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Manolya, Tüm Müzik Marketlerde
Olcayto Ahmet Tuğsuz’un, kurucusu olduğu rock grubu PERVANE ile hazırladığı ilk albüm MANOLYA AVRUPA MÜZİK markasıyla yayımlanıyor.

Tüm söz ve müziklerin Olcayto Ahmet Tuğsuz’a ait olduğu albümde; 11 şarkı ve 3 şarkının da radyo versiyonları bulunuyor. Manolya, Boşa Geçiyor Zaman, Aklını Başına Al/Aşkını Başına Çal, Zor Rastlanan Aşk, Doğsam Yeniden, Sence Bu mu Yaşamak, Düş Peşimden, Yalnızım, Güneş Doğuyor Bu Gece, Aldırmam Ben, Ben Bir Yolcuyum, Manolya radio edit, Yalnızım radio edit, Düş Peşimden radio edit.

PERVANE; müzik aşkı ile pervane olmuş üç değişik jenerasyona ait dört müzisyenden oluşan bir grup olma özelliğini taşıyor. Olcayto Ahmet Tuğsuz (Gitar ve Solist) , Deniz Tuzcuoğlu (Lead Gitar ve Geri Vokaller), Burak Tozkoparan (Davul) ve Eda Kulakaç (Bas Gitar)

We love rock’n roll mesajıyla dinleyicileri selamlayan albümün kayıt, mix ve mastering çalışmaları Piste Rouge Studios’ta tamamlandı.

Pervane:
Gurup üyelerinden Eda Kulakaç ve Burak Tozkoparan, Olcayto Ahmet Tuğsuz ve Deniz Tuzcuoğlu’nun Jüri Üyesi olarak görev yaptıkları Vodafone Liselerarası Müzik Yarışması’nda yarışmacı olarak dikkatlerini çeken ve gruba davet ettikleri iki genç isim. Eda Kulakaç, Vodafone Liselerarası Müzik Yarışması’nda 2012, Burak Tozkoparan ise 2011 yılının en iyi enstrüman ödüllerini kazanan iki yetenek.

Müzikseverler ve bilhassa rock severler Deniz Tuzcuoğlu’nu birçok dizi müziğinin bestecisi olması yanında ağırlıklı olarak ünlü Rock Grubu 4X4’ün solisti olarak tanıyorlar. Deniz Tuzcuoğlu bu projede kendi grubunda ikinci planda bıraktığı gitaristliği ile dikkat çekecek.

PERVANE’nin sahne repertuvarı ağırlıklı olarak Olcayto Ahmet Tuğsuz bestelerinden oluşmakla beraber Rolling Stones, Beatles, Jimi Hendrix, Steppenwolf , Shocking Blues gibi 60’lı yılların ünlü rock gruplarının cover parçalarını da seslendiriyorlar.

2013 kışında İstanbul Jazz Center, Sahne Beşiktaş, Monc Live, Mojo Live, Urban Bug Lounge gibi rock kulüplerinde ve Vodafone Liselerarası Müzik Yarışması Elemeleri ve Finali’nde sahne alan PERVANE, yeni albümleri ile rock sevenlerin karşısında.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/27 °C
İstanbul 22/28 °C
İzmir 20/32 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,8790
EURO
6,5887
IMKB
80.549
ALTIN
254,429