Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Manolya, Tüm Müzik Marketlerde
Olcayto Ahmet Tuğsuz’un, kurucusu olduğu rock grubu PERVANE ile hazırladığı ilk albüm MANOLYA AVRUPA MÜZİK markasıyla yayımlanıyor.

Tüm söz ve müziklerin Olcayto Ahmet Tuğsuz’a ait olduğu albümde; 11 şarkı ve 3 şarkının da radyo versiyonları bulunuyor. Manolya, Boşa Geçiyor Zaman, Aklını Başına Al/Aşkını Başına Çal, Zor Rastlanan Aşk, Doğsam Yeniden, Sence Bu mu Yaşamak, Düş Peşimden, Yalnızım, Güneş Doğuyor Bu Gece, Aldırmam Ben, Ben Bir Yolcuyum, Manolya radio edit, Yalnızım radio edit, Düş Peşimden radio edit.

PERVANE; müzik aşkı ile pervane olmuş üç değişik jenerasyona ait dört müzisyenden oluşan bir grup olma özelliğini taşıyor. Olcayto Ahmet Tuğsuz (Gitar ve Solist) , Deniz Tuzcuoğlu (Lead Gitar ve Geri Vokaller), Burak Tozkoparan (Davul) ve Eda Kulakaç (Bas Gitar)

We love rock’n roll mesajıyla dinleyicileri selamlayan albümün kayıt, mix ve mastering çalışmaları Piste Rouge Studios’ta tamamlandı.

Pervane:
Gurup üyelerinden Eda Kulakaç ve Burak Tozkoparan, Olcayto Ahmet Tuğsuz ve Deniz Tuzcuoğlu’nun Jüri Üyesi olarak görev yaptıkları Vodafone Liselerarası Müzik Yarışması’nda yarışmacı olarak dikkatlerini çeken ve gruba davet ettikleri iki genç isim. Eda Kulakaç, Vodafone Liselerarası Müzik Yarışması’nda 2012, Burak Tozkoparan ise 2011 yılının en iyi enstrüman ödüllerini kazanan iki yetenek.

Müzikseverler ve bilhassa rock severler Deniz Tuzcuoğlu’nu birçok dizi müziğinin bestecisi olması yanında ağırlıklı olarak ünlü Rock Grubu 4X4’ün solisti olarak tanıyorlar. Deniz Tuzcuoğlu bu projede kendi grubunda ikinci planda bıraktığı gitaristliği ile dikkat çekecek.

PERVANE’nin sahne repertuvarı ağırlıklı olarak Olcayto Ahmet Tuğsuz bestelerinden oluşmakla beraber Rolling Stones, Beatles, Jimi Hendrix, Steppenwolf , Shocking Blues gibi 60’lı yılların ünlü rock gruplarının cover parçalarını da seslendiriyorlar.

2013 kışında İstanbul Jazz Center, Sahne Beşiktaş, Monc Live, Mojo Live, Urban Bug Lounge gibi rock kulüplerinde ve Vodafone Liselerarası Müzik Yarışması Elemeleri ve Finali’nde sahne alan PERVANE, yeni albümleri ile rock sevenlerin karşısında.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/13 °C
İzmir 5/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,196