Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Aydınlanmayan Köşe Kalmasın
Yurtdışı ve yurtiçi aydınlatma sektöründe geniş pazar payına sahip olan Özcan Aydınlatma, Şubat ayında 3 farklı ilin şehir merkezlerinde corner’lar açtı.

İlk corner’ını Ordu’da 100m2’lik bir alanda açan Özcan Aydınlatma şubat ayında Bursa ve Konya’da iki corner’ı daha hizmete açıyor. Türkiye’nin her köşesindeki tüketiciye ulaşmak için bir süre önce alaaddinvari.com sitesini de hayata geçirmiş olan Özcan Aydınlatma, 2014 yılında corner’ların sayısını hızla artırmayı hedefliyor.

En yeni tasarımların ve indirimli ürünlerin yer aldığı fırsat köşelerinin de bulunduğu perakende satış noktalarında tüm Türkiye için geçerli olan tek fiyat uygulaması olacak. 2014’te kurulacak teşhir ve satış noktalarıyla Türkiye’nin her bölgesinde tüketiciye doğrudan ulaşmayı amaçladıklarını belirten Özcan Aydınlatma yönetim kurulu başkanı Yaşar Demir, “Bu amacımız doğrultusunda ilk adım olarak alaaddinvari.com adresindeki online satış sitemizi kurduk. Bundan sonraki birinci hedefimiz corner’larımızın sayısını hızla artırarak Türkiye’nin her yerindeki tüketiciye ulaşmak olacak” dedi.

Özcan Aydınlatma ofis, ev veya özel amaçlarla tasarlanmış farklı mekanlar için armatür, aplik, lambader, masa lambası, spot, çocuk odası, avize, sarkıt modellerini içeren zengin ürün yelpazesini 2014 yılı içinde Türkiye’nin her bölgesindeki tüketiciyle buluşturacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 16/34 °C
İstanbul 22/29 °C
İzmir 20/34 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,9718
EURO
8,1794
IMKB
80.549
ALTIN
443,102