Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Aydınlanmayan Köşe Kalmasın
Yurtdışı ve yurtiçi aydınlatma sektöründe geniş pazar payına sahip olan Özcan Aydınlatma, Şubat ayında 3 farklı ilin şehir merkezlerinde corner’lar açtı.

İlk corner’ını Ordu’da 100m2’lik bir alanda açan Özcan Aydınlatma şubat ayında Bursa ve Konya’da iki corner’ı daha hizmete açıyor. Türkiye’nin her köşesindeki tüketiciye ulaşmak için bir süre önce alaaddinvari.com sitesini de hayata geçirmiş olan Özcan Aydınlatma, 2014 yılında corner’ların sayısını hızla artırmayı hedefliyor.

En yeni tasarımların ve indirimli ürünlerin yer aldığı fırsat köşelerinin de bulunduğu perakende satış noktalarında tüm Türkiye için geçerli olan tek fiyat uygulaması olacak. 2014’te kurulacak teşhir ve satış noktalarıyla Türkiye’nin her bölgesinde tüketiciye doğrudan ulaşmayı amaçladıklarını belirten Özcan Aydınlatma yönetim kurulu başkanı Yaşar Demir, “Bu amacımız doğrultusunda ilk adım olarak alaaddinvari.com adresindeki online satış sitemizi kurduk. Bundan sonraki birinci hedefimiz corner’larımızın sayısını hızla artırarak Türkiye’nin her yerindeki tüketiciye ulaşmak olacak” dedi.

Özcan Aydınlatma ofis, ev veya özel amaçlarla tasarlanmış farklı mekanlar için armatür, aplik, lambader, masa lambası, spot, çocuk odası, avize, sarkıt modellerini içeren zengin ürün yelpazesini 2014 yılı içinde Türkiye’nin her bölgesindeki tüketiciyle buluşturacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/23 °C
İstanbul 14/21 °C
İzmir 13/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078