Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Rowenta'dan Silence Force Extreme Serisi
Rowenta teknolojisinin geldiği son nokta Rowenta Silence Force Extreme, kusursuz temizlik için gereken tüm üstün özelliklere sahip

Rowenta Silence Force Extreme’in gelişmiş teknolojisi, en zorlu ev temizliğini bile kusursuz, konforlu, sessiz ve ekonomik şekilde hallediyor.

%100 Toz Toplama Performansı (TTP) ile fark yaratan Rowenta Silence Force Extreme, toz bırakmayan mükemmel performans ile kusursuz temizliği mümkün kılıyor. Rowenta Silence Force Extreme, sadece 900 W motor gücü ile 2100 W motor gücü performansına ulaşıyor. Bu özelliğiyle toz bırakmayan güçlü performansına rağmen %50 enerji tasarrufu sağlıyor.

Rowenta Silence Force Extreme, sınıfının en sessiz elektrik süpürgesi olarak, temizlik yaparkan rahatsız eden gürültüye de son veriyor. İnsan sesine eşit seviyedeki 68 desibel ses şiddetiyle televizyondan bile daha sessiz çalışan Rowenta Silence Force Extreme, temizliği ‘yorucu olmayan’ bir aktiviteye dönüştürüyor.

Ergonomik yapısıyla konforlu temizlik
Rowenta Silence Force Extreme, Ergo Comfort Silence olarak adlandırılan aksesuar setiyle de ergonomik kullanım, konfor ve sessizlik sağlıyor. Teleskopik sistemle açılarak uzayan boru yapısı, boyunuza göre ayar imkânı sunuyor. % 100 dik konumda kullanma özelliğiyle bel ağrısına neden olmayan Rowenta Silence Force Extreme, Güçlü ve Dik Tutuş ile Özgür ve Yatay Tutuş seçenekleriyle farklı açılarda kullanıma olanak tanıyor. Ergonomik ve akustik tutma yerleri, tek parça pratik fırça, sarsıntı önleyici, kilit sistemi ve yüksek verimli sessiz süpürme ucuyla temizliği kusursuzlaştırıyor.

Toz Torbasız modeli de Güçlü ve sessiz
Rowenta Silence Force Extreme, toz torbalı ve toz torbasız modelleriyle, farklı taleplere en uygun teknolojiyi sağlıyor. Toz torbasız Rowenta Silence Force Extreme Cyclonic modeli de, %100 Toz Toplama Performansı, %50 Enerji Tasarrufu Sağlayan 900 W Gücü ve 68db Ses Seviyesi özellikleriyle sınıfının en iyi performansını sunuyor.

Multi-Cyclone Teknolojisi ile tozdan eser kalmıyor
Silence Force Extreme Cyclonic’in sahip olduğu Multi-Cyclone Teknoloji, yüksek toz ayrıştırmasıyla sürekli ve mükemmel temizlik performansı sunuyor. Multi-Cyclone Teknolojisi, 4 konik seperatör ve aynı anda aktifleşen 4 güçlü siklon etkisiyle tozların %99’unu ayrıştırıyor. Geriye kalan yüzde 1’in altındaki mikroskobik tozların da çoğu anti alerjik Hepa 13 Filtre dahil olmak üzere 3 özel filtrelemeden daha geçirilerek dışarı tozdan tamamen arındırılmış hava çıkmasını sağlıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/21 °C
İstanbul 17/27 °C
İzmir 15/30 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,1290
EURO
6,8258
IMKB
80.549
ALTIN
251,985