Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Rowenta'dan Silence Force Extreme Serisi
Rowenta teknolojisinin geldiği son nokta Rowenta Silence Force Extreme, kusursuz temizlik için gereken tüm üstün özelliklere sahip

Rowenta Silence Force Extreme’in gelişmiş teknolojisi, en zorlu ev temizliğini bile kusursuz, konforlu, sessiz ve ekonomik şekilde hallediyor.

%100 Toz Toplama Performansı (TTP) ile fark yaratan Rowenta Silence Force Extreme, toz bırakmayan mükemmel performans ile kusursuz temizliği mümkün kılıyor. Rowenta Silence Force Extreme, sadece 900 W motor gücü ile 2100 W motor gücü performansına ulaşıyor. Bu özelliğiyle toz bırakmayan güçlü performansına rağmen %50 enerji tasarrufu sağlıyor.

Rowenta Silence Force Extreme, sınıfının en sessiz elektrik süpürgesi olarak, temizlik yaparkan rahatsız eden gürültüye de son veriyor. İnsan sesine eşit seviyedeki 68 desibel ses şiddetiyle televizyondan bile daha sessiz çalışan Rowenta Silence Force Extreme, temizliği ‘yorucu olmayan’ bir aktiviteye dönüştürüyor.

Ergonomik yapısıyla konforlu temizlik
Rowenta Silence Force Extreme, Ergo Comfort Silence olarak adlandırılan aksesuar setiyle de ergonomik kullanım, konfor ve sessizlik sağlıyor. Teleskopik sistemle açılarak uzayan boru yapısı, boyunuza göre ayar imkânı sunuyor. % 100 dik konumda kullanma özelliğiyle bel ağrısına neden olmayan Rowenta Silence Force Extreme, Güçlü ve Dik Tutuş ile Özgür ve Yatay Tutuş seçenekleriyle farklı açılarda kullanıma olanak tanıyor. Ergonomik ve akustik tutma yerleri, tek parça pratik fırça, sarsıntı önleyici, kilit sistemi ve yüksek verimli sessiz süpürme ucuyla temizliği kusursuzlaştırıyor.

Toz Torbasız modeli de Güçlü ve sessiz
Rowenta Silence Force Extreme, toz torbalı ve toz torbasız modelleriyle, farklı taleplere en uygun teknolojiyi sağlıyor. Toz torbasız Rowenta Silence Force Extreme Cyclonic modeli de, %100 Toz Toplama Performansı, %50 Enerji Tasarrufu Sağlayan 900 W Gücü ve 68db Ses Seviyesi özellikleriyle sınıfının en iyi performansını sunuyor.

Multi-Cyclone Teknolojisi ile tozdan eser kalmıyor
Silence Force Extreme Cyclonic’in sahip olduğu Multi-Cyclone Teknoloji, yüksek toz ayrıştırmasıyla sürekli ve mükemmel temizlik performansı sunuyor. Multi-Cyclone Teknolojisi, 4 konik seperatör ve aynı anda aktifleşen 4 güçlü siklon etkisiyle tozların %99’unu ayrıştırıyor. Geriye kalan yüzde 1’in altındaki mikroskobik tozların da çoğu anti alerjik Hepa 13 Filtre dahil olmak üzere 3 özel filtrelemeden daha geçirilerek dışarı tozdan tamamen arındırılmış hava çıkmasını sağlıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3538
EURO
6,0654
IMKB
80.549
ALTIN
214,302