Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Emirates’ten Afrika’da Yeni Seferler
İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates, Afrika'nın en kalabalık ülkesi Nijerya'nın Abuja ve Kano şehirleri arasında gerçekleştireceği günlük seferler ile uçuş ağını genişletiyor

Emirates, günde iki sefer gerçekleştirdiği Nijerya’nın en büyük şehirlerinden Lagos uçuşlarının da 10’uncu yılını kutluyor. 2 Ocak 2004 tarihinde A330–200 uçağı ile Gana'nın Accra şehrinden bağlantı vererek Dubai'den Lagos'a haftada dört uçuş ile Nijerya seferlerini başlatan Emirates, sadece bir yıl içinde seferlerini haftada dörtten altıya çıkardı ve daha fazla talebin gelmesi ile Ekim 2005'te bu seferleri her gün yapmaya başladı. 1 Ocak 2006 tarihinde Accra bağlantısı iptal edildi ve Dubai'den direkt seferler başladı. 1 Şubat 2009 tarihinde de ikinci günlük sefer eklendi ve bugün, her uçuş Boeing 777–300 ER ile gerçekleştiriliyor.

Bu hatta 12 first, 42 business ve 204 ekonomi olmak üzere üç sınıfta toplam 258 koltuk kapasitesi sunan Airbus A340–500 hizmet verecek. Misafirler; uluslararası kabin ekibi, gurme lezzetleri ve yüzlerce ısmarlama müzik ve video kanalı sunan ice eğlence sistemi ile Emirates'in ödüllü hizmetini deneyimleyecek. Emirates misafirleri, aynı zamanda first için 50 kg, business için 40 kg ve ekonomi için 30 kg olmak üzere cömert bagaj haklarına da sahip olacak.

Nijerya’nın merkezinde yer alan Abuja, büyük oranda 1980'lerde inşa edilmiş ve 1991'de Nijerya'nın başkenti olarak Lagos'un yerini almış planlı bir şehir. Abuja, aynı zamanda Batı Afrika Devletleri Ekonomik Topluluğu'nun genel merkezi ve Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütünün de bölge merkezi konumunda. Kuzey Nijerya'daki Kano Eyaletinin başkenti olan Kano ise, Lagos'tan sonra Nijerya'daki ikinci en kalabalık şehir ve yüzlerce yıl geriye giden bir tarihe sahip. Bu bölge, Nijerya'nın ihracat gelirlerinin önemli bir kaynağını oluşturan yer fıstığı üretimi ve ihracatı ile tanınıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456