Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
14 Şubat 2014
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi, 7 Mart'ta Vizyonda
Frank Miller’in grafik romanı Xerxes’ten uyaralanan, ve nefes kesen bir görsellikle anlatılan 300 / 300 Spartalı, filminin bu yeni bölümünde mücadele deniz üzerine taşınıyor.

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi / 300: Rise of an Empire’da, Yunan Generali Themistokles’in, tüm Yunanistan’ı birleştirmek adına liderlik ettiği güç, savaşın yönünü değiştirecektir.

Warner Bros. Picture ve Legendary Pictures sunar, bir Cruel ve Unusual Films/Mark Canton/Gianni Nunnari Yapımı, 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi / 300: Rise of an Empire. Bu aksiyon macera filminin başrollerinde Sullivan Stapleton (Suç Çetesi/Gangster Squad) Themistokles rolünde ve Eva Green (Karanlık Gölgeler/Dark Shadows, Casino Royale) Artemesia rolünde karşımızdalar. Lena Headey, 300 Spartalı /300'deki rolü Spartalı Kraliçe, Gorgo rolünü tekrar üstleniyor; Hans Matheson (Tinaların Savaşı/Clash of the Titans) Aeskylos rolünde; ve Rodrigo Santoro da tekrar Pers Karlı Xerxes rolünde karşımıza çıkıyorlar.

Frank Miller’in grafik romanı Xerxes’ten uyaralanan filmin Zack Snyder & Kurt Johnstad tarafından yazılan senaryosunu, Noam Murro yönetiyor. Yapımcılar Gianni Nunnari, Mark Canton, Zack Snyder, Deborah Snyder ve Bernie Goldmann. Thomas Tull, Frank Miller, Stephen Jones ve Jon Jashni ise filmin yönetici yapımcıları.

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi / 300: Rise of an Empire bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılıyor. Film Türkiye’de 7 Mart tarihinde 3D ve IMAX 3D seçenekleriyle vizyona girecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/27 °C
İstanbul 22/28 °C
İzmir 20/32 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,8790
EURO
6,5887
IMKB
80.549
ALTIN
254,429