Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
14 Şubat 2014
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi, 7 Mart'ta Vizyonda
Frank Miller’in grafik romanı Xerxes’ten uyaralanan, ve nefes kesen bir görsellikle anlatılan 300 / 300 Spartalı, filminin bu yeni bölümünde mücadele deniz üzerine taşınıyor.

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi / 300: Rise of an Empire’da, Yunan Generali Themistokles’in, tüm Yunanistan’ı birleştirmek adına liderlik ettiği güç, savaşın yönünü değiştirecektir.

Warner Bros. Picture ve Legendary Pictures sunar, bir Cruel ve Unusual Films/Mark Canton/Gianni Nunnari Yapımı, 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi / 300: Rise of an Empire. Bu aksiyon macera filminin başrollerinde Sullivan Stapleton (Suç Çetesi/Gangster Squad) Themistokles rolünde ve Eva Green (Karanlık Gölgeler/Dark Shadows, Casino Royale) Artemesia rolünde karşımızdalar. Lena Headey, 300 Spartalı /300'deki rolü Spartalı Kraliçe, Gorgo rolünü tekrar üstleniyor; Hans Matheson (Tinaların Savaşı/Clash of the Titans) Aeskylos rolünde; ve Rodrigo Santoro da tekrar Pers Karlı Xerxes rolünde karşımıza çıkıyorlar.

Frank Miller’in grafik romanı Xerxes’ten uyaralanan filmin Zack Snyder & Kurt Johnstad tarafından yazılan senaryosunu, Noam Murro yönetiyor. Yapımcılar Gianni Nunnari, Mark Canton, Zack Snyder, Deborah Snyder ve Bernie Goldmann. Thomas Tull, Frank Miller, Stephen Jones ve Jon Jashni ise filmin yönetici yapımcıları.

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi / 300: Rise of an Empire bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılıyor. Film Türkiye’de 7 Mart tarihinde 3D ve IMAX 3D seçenekleriyle vizyona girecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3538
EURO
6,0654
IMKB
80.549
ALTIN
214,302