Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
14 Şubat 2014
Perakendeciler, Almanya Yolcusu
EuroShop Fuarı’na Türkiye Perakendeciler Federasyonu yönetimi ve 16 bölgeden 60’ın üzerinde PERDER üyesi katılıyor

Perakende sektörünün en kapsamlı fuarlarından biri olan ve üç yılda bir düzenlenen EuroShop için geri sayım başladı. Uluslararası perakende sektörünün buluşma noktası olan ve bu yıl Almanya’nın Düsseldorf kentinde 16–20 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek EuroShop Fuarı’na, Türkiye Perakendeciler Federasyonu yönetimi ile 16 bölgeden 60’ın üzerinde PERDER üyesi de katılacak.

Sektördeki tüm yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin sunulduğu Düsseldorf Messe tarafından organize edilen EuroShop Fuarı, perakende sektörünün önde gelen temsilcilerinden genç girişimcilere kadar uzanan geniş bir katılımcı kitlesini ağırlayacak.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Selamet Aygün, kuruldukları yıldan bu yana perakende sektörünü geliştirmek, güçlendirmek ve rekabet seviyesini yukarıya çekmek için el birliği ile çalıştıklarını söyledi. Sektörle ilgili gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ettiklerini dile getiren Aygün, dernek olarak fuarlara da büyük önem verdiklerinin altını çizdi. Özellikle uluslararası alandaki gelişmeleri görebilmek için yurtdışı fuarları önemsediklerini vurgulayan Aygün, bu nedenle sektördeki tüm yeniliklerin ve teknolojilerin sunulduğu EuroShop Fuarı’na da katıldıklarını söyledi. TPF olarak fuarda perakende sektörünü temsil edeceklerini vurgulayan Aygün, Türkiye’den EuroShop Fuarı’na katılan firma sayısının yıllar itibariyle artış gösterdiğine dikkat çekti.

Perakende sektörünün hızlı büyüdüğüne de işaret eden Aygün, Türkiye’deki organize perakendenin büyüme oranının her zaman genel büyümenin üzerinde olduğunu söyledi.

3 yılda bir yapılıyor

Ticaret sektörü ve yatırım gereksinimleri için çözümler sunan, geleceğin eğilimleri ve perakende sektörünün izlenimlerini yakından görmek açısından da önemli bir platform olan EuroShop Fuarı, en son 2011 yılında gerçekleştirildi. 2011 yılındaki fuara; Avrupa, Asya Amerika, Avustralya ve Afrika kıtalarından toplam 53 ülkeden 2036 firma katıldı. 107.000 metrekarelik sergi alanının yer aldığı fuar, toplam 107 bin 269 ziyaretçiyi ağırladı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 9/22 °C
İstanbul 13/21 °C
İzmir 16/27 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,9310
EURO
6,6059
IMKB
80.549
ALTIN
243,873