Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
14 Şubat 2014
Perakendeciler, Almanya Yolcusu
EuroShop Fuarı’na Türkiye Perakendeciler Federasyonu yönetimi ve 16 bölgeden 60’ın üzerinde PERDER üyesi katılıyor

Perakende sektörünün en kapsamlı fuarlarından biri olan ve üç yılda bir düzenlenen EuroShop için geri sayım başladı. Uluslararası perakende sektörünün buluşma noktası olan ve bu yıl Almanya’nın Düsseldorf kentinde 16–20 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek EuroShop Fuarı’na, Türkiye Perakendeciler Federasyonu yönetimi ile 16 bölgeden 60’ın üzerinde PERDER üyesi de katılacak.

Sektördeki tüm yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin sunulduğu Düsseldorf Messe tarafından organize edilen EuroShop Fuarı, perakende sektörünün önde gelen temsilcilerinden genç girişimcilere kadar uzanan geniş bir katılımcı kitlesini ağırlayacak.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Selamet Aygün, kuruldukları yıldan bu yana perakende sektörünü geliştirmek, güçlendirmek ve rekabet seviyesini yukarıya çekmek için el birliği ile çalıştıklarını söyledi. Sektörle ilgili gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ettiklerini dile getiren Aygün, dernek olarak fuarlara da büyük önem verdiklerinin altını çizdi. Özellikle uluslararası alandaki gelişmeleri görebilmek için yurtdışı fuarları önemsediklerini vurgulayan Aygün, bu nedenle sektördeki tüm yeniliklerin ve teknolojilerin sunulduğu EuroShop Fuarı’na da katıldıklarını söyledi. TPF olarak fuarda perakende sektörünü temsil edeceklerini vurgulayan Aygün, Türkiye’den EuroShop Fuarı’na katılan firma sayısının yıllar itibariyle artış gösterdiğine dikkat çekti.

Perakende sektörünün hızlı büyüdüğüne de işaret eden Aygün, Türkiye’deki organize perakendenin büyüme oranının her zaman genel büyümenin üzerinde olduğunu söyledi.

3 yılda bir yapılıyor

Ticaret sektörü ve yatırım gereksinimleri için çözümler sunan, geleceğin eğilimleri ve perakende sektörünün izlenimlerini yakından görmek açısından da önemli bir platform olan EuroShop Fuarı, en son 2011 yılında gerçekleştirildi. 2011 yılındaki fuara; Avrupa, Asya Amerika, Avustralya ve Afrika kıtalarından toplam 53 ülkeden 2036 firma katıldı. 107.000 metrekarelik sergi alanının yer aldığı fuar, toplam 107 bin 269 ziyaretçiyi ağırladı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/9 °C
İstanbul 9/11 °C
İzmir 6/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,4738
EURO
6,1921
IMKB
80.549
ALTIN
212,223