Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
15 Şubat 2014
Toksöz Grup Gıdada %40 Büyüyecek
Gıda sektöründe faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Toksöz Grup, Avrupa'da sağlam adımlarla ilerlemeye devam edecek...

Sanset Gıda ile Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol, L’era Fresca markalarıyla gıda sektöründe başarıyla faaliyet gösteren Toksöz Grup, İspanya’nın yüzde yüz doğal meyve suyu üreticisi Zumos Palma’yı ve İtalyan çikolata markası Pernigotti’yi bünyesine katarak global bir şirket olma yolunda kararlılıkla ilerliyor.

Toksöz Grup’un gıda alanındaki hedefleri ve Sürme Çikolata markası Sarelle’nin yeni iletişim kampanyasıyla ilgili bilgi vermek üzere Çırağan Palace Kempinski'de düzenlenen basın toplantısına, Toksöz Grup Yönetim Kurulu Üyelerinden Ahmet Toksöz, Zafer Toksöz, Sanset Gıda Pazarlama Direktörü Aslı Eren Şengezer, yeni reklam filminde rol alan ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu ve eşi Begüm Kütük Yaşaroğlu katıldı.

Toplantıda konuşan Toksöz Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Toksöz yeni markaları bünyelerine katmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti. Toksöz, "Ülkemizde yaptığımız önemli yatırımların ardından yurtdışında da adımızdan söz ettirecek satın alma faaliyetlerinde bulunuyoruz. 450 Milyon Euro olan ciromuzun yaklaşık yüzde 18’ini çikolata ve dondurma satışlarından elde ediyoruz. Yeni markalarımızın ciromuza ve büyüme stratejilerimize olumlu katkılar sağlayacağına inanıyoruz." dedi.
2014 yılında gıda sektöründe yüzde 40 büyüme hedeflediklerini belirten Toksöz, Sanset Gıda'nın lokomotif markalarından biri olan Sarelle için; "2014 yılında pazarlama stratejilerimize uygun olan yeni kampanyaları tüketicilerimizle buluşturacağız." dedi. Ürünlerde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmadıklarını belirten Ahmet Toksöz; son dönemde Sarelle markası ile yaptıkları iletişimde bugüne kadar sahiplendikleri doğallık konumlandırmasına devam edeceklerini ifade etti. Toksöz, pazarda 50 bin tonluk üretim olduğunu ve yılda 15 milyon kavanoz Sarelle sattıklarını söyledi.

Yüzde 100 doğal içeriği ve yüksek fındık oranıyla çocuklar için doğal bir enerji ve protein deposu olan Sarelle’nin sağlıklı içeriğini anlatmak için 2013’te başladığı "Siz Ne Yerseniz Çocuğunuz da Onu Yer" iletişim kampanyasına 2014’te de hız kesmeden devam edecek. Sarelle tutkunu 'Erdo' karakterinin yaratıcısı ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu, sevimliliğiyle büyük bir hayran kitlesi toplayacak olan ‘Erdo’ karakterinin ikizi 'Bego' karakterini de filme dahil ediyor ve kendisi de rol alıyor. Ailenin Sarelle tutkusunu konu alan reklam filminde, Sarelle'nin doğal ve sağlıklı bir içeriğe sahip olduğu vurgulanıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 9/24 °C
İstanbul 11/18 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
80.549
ALTIN
378,453