Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
15 Şubat 2014
Toksöz Grup Gıdada %40 Büyüyecek
Gıda sektöründe faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Toksöz Grup, Avrupa'da sağlam adımlarla ilerlemeye devam edecek...

Sanset Gıda ile Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol, L’era Fresca markalarıyla gıda sektöründe başarıyla faaliyet gösteren Toksöz Grup, İspanya’nın yüzde yüz doğal meyve suyu üreticisi Zumos Palma’yı ve İtalyan çikolata markası Pernigotti’yi bünyesine katarak global bir şirket olma yolunda kararlılıkla ilerliyor.

Toksöz Grup’un gıda alanındaki hedefleri ve Sürme Çikolata markası Sarelle’nin yeni iletişim kampanyasıyla ilgili bilgi vermek üzere Çırağan Palace Kempinski'de düzenlenen basın toplantısına, Toksöz Grup Yönetim Kurulu Üyelerinden Ahmet Toksöz, Zafer Toksöz, Sanset Gıda Pazarlama Direktörü Aslı Eren Şengezer, yeni reklam filminde rol alan ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu ve eşi Begüm Kütük Yaşaroğlu katıldı.

Toplantıda konuşan Toksöz Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Toksöz yeni markaları bünyelerine katmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti. Toksöz, "Ülkemizde yaptığımız önemli yatırımların ardından yurtdışında da adımızdan söz ettirecek satın alma faaliyetlerinde bulunuyoruz. 450 Milyon Euro olan ciromuzun yaklaşık yüzde 18’ini çikolata ve dondurma satışlarından elde ediyoruz. Yeni markalarımızın ciromuza ve büyüme stratejilerimize olumlu katkılar sağlayacağına inanıyoruz." dedi.
2014 yılında gıda sektöründe yüzde 40 büyüme hedeflediklerini belirten Toksöz, Sanset Gıda'nın lokomotif markalarından biri olan Sarelle için; "2014 yılında pazarlama stratejilerimize uygun olan yeni kampanyaları tüketicilerimizle buluşturacağız." dedi. Ürünlerde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmadıklarını belirten Ahmet Toksöz; son dönemde Sarelle markası ile yaptıkları iletişimde bugüne kadar sahiplendikleri doğallık konumlandırmasına devam edeceklerini ifade etti. Toksöz, pazarda 50 bin tonluk üretim olduğunu ve yılda 15 milyon kavanoz Sarelle sattıklarını söyledi.

Yüzde 100 doğal içeriği ve yüksek fındık oranıyla çocuklar için doğal bir enerji ve protein deposu olan Sarelle’nin sağlıklı içeriğini anlatmak için 2013’te başladığı "Siz Ne Yerseniz Çocuğunuz da Onu Yer" iletişim kampanyasına 2014’te de hız kesmeden devam edecek. Sarelle tutkunu 'Erdo' karakterinin yaratıcısı ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu, sevimliliğiyle büyük bir hayran kitlesi toplayacak olan ‘Erdo’ karakterinin ikizi 'Bego' karakterini de filme dahil ediyor ve kendisi de rol alıyor. Ailenin Sarelle tutkusunu konu alan reklam filminde, Sarelle'nin doğal ve sağlıklı bir içeriğe sahip olduğu vurgulanıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,169