Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
15 Şubat 2014
Generali'den Prestijli Trafik Sigortası
Generali Sigorta, zorunlu trafik sigortasında yeni bir dönemi Prestij Trafik Sigortası’yla başlatıyor.

Generali’nin yeni ürünüyle ilgili açıklamalarda bulunan Generali Stratejik Planlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Petar Dobric; “Türkiye’de zorunlu trafik sigortası için sürücüler bugüne kadar en önemli kriter olarak genellikle en uygun fiyatlı olan ürünü tercih ediyorlardı. Halbuki Avrupa ülkelerine bakıldığında on yıldan fazla bir süre önce bu alışkanlık yerini sürücünün kendi aracı için de teminatların sunulmasıyla bambaşka bir anlayışa bıraktı. Generali olarak Türkiye pazarına yepyeni bir soluk getirecek farklı ürünümüzü piyasaya sunmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Petar Dobric; “Ürünümüzü piyasaya sunmadan önce Generali olarak detaylı araştırmalar gerçekleştirdik. Sürücülere sorduğumuzda yüzde 40’dan fazlası lastik değişimi, araç çilingir hizmeti, yakıt bitmesi ve akü bitmesi durumunda oldukça zor durumda kaldıklarını belirttiler. Generali acenteleri ve sigortalılarımızın yorumlarına ses vererek yeni ürünümüzde bu teminatların standart olarak sunulmasına karar verdik. Bu sayede sigortalılarımızın hayatını daha kolay hale getirmeyi amaçlıyoruz. Standart olarak sunduğumuz ürün teminatları sayesinde ürünümüzün adını “Prestij Trafik” olmasına karar verdik” dedi.

Dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Generali, zorunlu trafik sigortasında Prestij Trafik Sigortası dönemini başlatıyor. Zorunlu Trafik Sigortası kapsamında sağlanan teminatlara ek olarak sigortalıya sunduğu ‘prestijli’ seçenekleri poliçe kapsamına dahil ediyor. Prestij Trafik Sigortası satın alan herkese araç çilingir, lastik değişimi, yakıt ve akü bitmesi durumunda yardım gibi yol yardım hizmetlerini ekstra bir ücret talep etmeden sunuyor. Prestij Trafik Sigortasıyla birlikte ekstra asistans paketinin de alınmasıyla ikame araç, çekici ve de cam asistans hizmetleriyle birlikte sürücü ferdi kaza ve ihtiyari mali mesuliyet teminatlarından da yararlanılabiliyor. Böylece Generali’den zorunlu trafik sigortası yaptıranlar hem kendi araçlarını hemde karşı tarafı güvence altına almış oluyor.

Presitj Trafik Sigortası kapsamında sunulan araç-çilingir hizmeti, aracın hareketsiz kalmasına yol açan kaza ve yanma ve sigortalı araca ait anahtarların araçta kilitli kalması, kaybolması ve yedek anahtarın bulunamaması gibi durumlarda aracın en yakın yetkili veya anlaşmalı servise limitleri dahilinde ücretsiz çekilmesine olanak sağlıyor. Prestij Trafik Sigortası’nın getirdiği bir diğer önemli ayrıcalığı yolda kalan araçlar için verilen lastik değişim hizmeti oluşturuyor. Sigortalı araca ait lastiklerden birinin patlaması durumunda ve sigortalı’nın talep etmesi halinde gönderilecek olan görevli ekip, sigortalı araç lastiğinin değişimini gerçekleştiriyor. Sigortalı araçta yedek lastik olmaması veya lastiğin onarılmasını gerektirecek durumlarda, sigortalı araç en yakın servise veya lastikçiye belirlenen hizmet limiti ve sınırlandırmaları kapsamında çekiliyor.

Presitj Trafik Sigortası kapsamında, araçta meydana gelebilecek akü arızası ve yakıt bitmesi gibi sorunlar poliçe kapsamında Generali Sigorta tarafından çözülüyor. Sigortalı araca ait akünün bitmesi durumunda ve sigortalı’nın talep etmesi halinde gönderilecek olan görevli ekip, sigortalı aracın aküsünün şarj edilmesini gerçekleştiriyor. Akünün şarj edilmesinin mümkün olmadığı durumda sigortalı aracın en yakın tamirhaneye çekimi belirlenen hizmet limiti ve sınırlandırmaları kapsamında gerçekleştiriliyor. Sigortalı aracın yakıtının bitmesi durumunda, araç en yakın akaryakıt istasyonuna belirlenen hizmet limiti ve sınırlandırmaları kapsamında çekiliyor.

Generali Sigorta, ferdi kaza ve ihtiyari mali sorumluluk teminatlaryla da üçüncü şahışlara verilen hasarlar dışında sürücünün kendisinin de güvence altında olmasını sağlıyor.

Generali Sigorta hayatı kolaylaştıran akılcı çözümleriyle prestij kazandırdığı trafik sigortasını müşterilerine sunarken, sektöre de farklı bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3538
EURO
6,0654
IMKB
80.549
ALTIN
214,302