Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
16 Şubat 2014
Nestlé İle İyi Beslen Mutlu Yaşa
Nestlé’nin sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konusundaki bilincin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla Türkiye’nin seçkin hipermarket ve süpermarketlerinde gerçekleştirdiği Nestlé, İyi Beslen Mutlu Yaşa etkinliği yoğun ilgi görüyor.

Dünyanın lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé’nin BESVAK ile birlikte başlattığı Nestlé, İyi Beslen Mutlu Yaşa etkinliği, tüm hızıyla sürüyor. Nestlé’nin katkısıyla BESVAK eğitim bursu alan Beslenme ve Diyetetik bölümü öğrencilerinin katılımıyla 14 - 27 Ocak 2014 tarihleri arasında CarrefourSa mağazalarında başlayan etkinlik, Türkiye’nin farklı hipermarketleri ve süpermarketlerinde üç ay boyunca devam edecek.

Nestlé, İyi Beslen Mutlu Yaşa etkinliği;
11-25 Şubat tarihleri arasında Ulus, Ateştuğla, Başakşehir, Adana Hayalpark, Batıkent, Çorlu 3, Esenkent, Eyüp, Güngören, Haznedar, Kavacık ve Ümraniye Kiler mağazalarında,
17 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında Ankara, Etlik, Konya, İzmit, Adana, Antalya, Kartal, Beylikdüzü Tatilya, Ümraniye, Fulya, Bayrampaşa ve Merter Real mağazalarında gerçekleştirilecek.

Geleceğin diyetisyenleri, mağazada kurulan özel stantlarda boy ve kilo ölçümü, vücut kitle endeksi hesaplaması yaparak sağlıklı beslenme konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Beslenme ve Diyetetik konusunda eğitim alan yaklaşık 110 öğrencinin görev aldığı etkinliğin toplam 250 bin tüketiciye ulaşılması hedefleniyor. Kampanya ile eş zamanlı olarak Nestlé Türkiye’nin facebook sayfası ve Nestlé, İyi Beslen Mutlu Yaşa Youtube kanalı üzerinden de sağlıklı yaşam bilgilerine ulaşılabiliyor.

Nestlé, sağlıklı beslenme ve iyi yaşam bilincini artırmak için çalışıyor
Dünyanın lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé, 1867’de ilk bebek mamasını bulmasından itibaren beslenme ve iyi yaşam araştırmalarının liderliğini üstlenerek, insanların hayatlarını iyileştirmeye katkıda bulunuyor. Bu çerçevede kurumsal yaklaşımını Good Food Good Life olarak ifade eden Nestlé, dünyanın her yerindeki tüketicilere her zaman ve her koşulda bilimsel araştırmaya dayalı, lezzetli, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmayı amaçlıyor. Nestlé’nin global vizyonu, Türkiye’de Nestlé, İyi Beslen Mutlu Yaşa sloganıyla tüketicilere ulaştırılıyor. Nestlé, sağlıklı beslenme ve iyi yaşam hakkında tüketicilerin bilinç düzeylerini artırmayı, en büyük önceliği olarak görüyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 16/34 °C
İstanbul 22/29 °C
İzmir 20/34 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,9718
EURO
8,1794
IMKB
80.549
ALTIN
443,102