Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
16 Şubat 2014
Nestlé İle İyi Beslen Mutlu Yaşa
Nestlé’nin sağlıklı beslenme ve iyi yaşam konusundaki bilincin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla Türkiye’nin seçkin hipermarket ve süpermarketlerinde gerçekleştirdiği Nestlé, İyi Beslen Mutlu Yaşa etkinliği yoğun ilgi görüyor.

Dünyanın lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé’nin BESVAK ile birlikte başlattığı Nestlé, İyi Beslen Mutlu Yaşa etkinliği, tüm hızıyla sürüyor. Nestlé’nin katkısıyla BESVAK eğitim bursu alan Beslenme ve Diyetetik bölümü öğrencilerinin katılımıyla 14 - 27 Ocak 2014 tarihleri arasında CarrefourSa mağazalarında başlayan etkinlik, Türkiye’nin farklı hipermarketleri ve süpermarketlerinde üç ay boyunca devam edecek.

Nestlé, İyi Beslen Mutlu Yaşa etkinliği;
11-25 Şubat tarihleri arasında Ulus, Ateştuğla, Başakşehir, Adana Hayalpark, Batıkent, Çorlu 3, Esenkent, Eyüp, Güngören, Haznedar, Kavacık ve Ümraniye Kiler mağazalarında,
17 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında Ankara, Etlik, Konya, İzmit, Adana, Antalya, Kartal, Beylikdüzü Tatilya, Ümraniye, Fulya, Bayrampaşa ve Merter Real mağazalarında gerçekleştirilecek.

Geleceğin diyetisyenleri, mağazada kurulan özel stantlarda boy ve kilo ölçümü, vücut kitle endeksi hesaplaması yaparak sağlıklı beslenme konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Beslenme ve Diyetetik konusunda eğitim alan yaklaşık 110 öğrencinin görev aldığı etkinliğin toplam 250 bin tüketiciye ulaşılması hedefleniyor. Kampanya ile eş zamanlı olarak Nestlé Türkiye’nin facebook sayfası ve Nestlé, İyi Beslen Mutlu Yaşa Youtube kanalı üzerinden de sağlıklı yaşam bilgilerine ulaşılabiliyor.

Nestlé, sağlıklı beslenme ve iyi yaşam bilincini artırmak için çalışıyor
Dünyanın lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé, 1867’de ilk bebek mamasını bulmasından itibaren beslenme ve iyi yaşam araştırmalarının liderliğini üstlenerek, insanların hayatlarını iyileştirmeye katkıda bulunuyor. Bu çerçevede kurumsal yaklaşımını Good Food Good Life olarak ifade eden Nestlé, dünyanın her yerindeki tüketicilere her zaman ve her koşulda bilimsel araştırmaya dayalı, lezzetli, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmayı amaçlıyor. Nestlé’nin global vizyonu, Türkiye’de Nestlé, İyi Beslen Mutlu Yaşa sloganıyla tüketicilere ulaştırılıyor. Nestlé, sağlıklı beslenme ve iyi yaşam hakkında tüketicilerin bilinç düzeylerini artırmayı, en büyük önceliği olarak görüyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/23 °C
İstanbul 14/21 °C
İzmir 13/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078