Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
16 Şubat 2014
Bıçakcılar Arab Health Fuarı'na Katıldı
Bıçakcılar 27-30 Ocak tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilen Arab Health Fuarı’na katıldı. 2005 yılından bu yana fuara katılan Bıçakcılar’ın standı bu sene de büyük ilgi gördü.

Türkiye medikal sektöründe tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında 55 yıldır öncü bir rol üstlenen Bıçakcılar, 27-30 Ocak tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Arab Health Fuarı’na onuncu kez katıldı. 2005 yılından bu yana fuara düzenli olarak katılan Bıçakcılar’ın standı her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın farklı bölgelerinden gelen 200’e yakın firma tarafından ziyaret edildi.

Fuarla ilgili bir açıklama yapan Bıçakcılar CEO’su Sadrettin Dai, Arab Health’i özellikle Orta Doğu ve Afrika’da ilişkileri geliştirmek ve yeni iş alanları yaratmak açısından önemli bir fırsat olarak gördüklerini belirtti. Dai “ Bıçakcılar olarak bu bölgelerde özellikle medikal ekipman ve tek kullanımlık tıbbi ürünler ihtiyacını karşılamaya talip olduğumuz için bölgedeki fuarlara katılmak bizim için çok önemli. Böylelikle yıllık toplam 80 milyar dolar olan Orta Doğu medikal cihaz pazarındaki payımızı ve ihracat yaptığımız ülkelerin sayılarını artırmayı hedefliyoruz. Bu yıl 39. kez düzenlenen Arab Health Fuarı’nda Suudi Arabistan, Kenya, Moritanya, Bahreyn, BAE, Fildişi Sahili, Uganda, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Vietnam gibi çeşitli coğrafyalardan birçok ziyaretçi ile buluştuk” dedi.

Bu sene, 3900 firmanın standının yer aldığı Arab Health Fuarı’na 153 ülkeden 85.000 ziyaretçi katıldı. Fuarda ayrıca 19 bilimsel konferans düzenlenirken 500 uluslararası konuşmacı ve 9000 delege de fuarda ağırlandı.

1959 yılından bu yana medikal sektörde hizmet veren Bıçakcılar A.Ş. başta İtalya, İngiltere, Fransa, Almanya, İrlanda ve İspanya gibi Avrupa’nın gelişmiş ülkeleri olmak üzere Tunus ve Mısır gibi Afrika ülkeleri ile Endonezya, Filipinler gibi Uzakdoğu ülkelerine ihracat yapıyor. Medikal cihazlar ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında ürünleri dünyanın dört bir yanında kullanılan bir marka olan Bıçakcılar A.Ş.’nin 2012 yılı sonunda ihracat yaptığı ülke sayısı 80’e ulaştı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/23 °C
İstanbul 14/21 °C
İzmir 13/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078