Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
16 Şubat 2014
Bıçakcılar Arab Health Fuarı'na Katıldı
Bıçakcılar 27-30 Ocak tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilen Arab Health Fuarı’na katıldı. 2005 yılından bu yana fuara katılan Bıçakcılar’ın standı bu sene de büyük ilgi gördü.

Türkiye medikal sektöründe tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında 55 yıldır öncü bir rol üstlenen Bıçakcılar, 27-30 Ocak tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Arab Health Fuarı’na onuncu kez katıldı. 2005 yılından bu yana fuara düzenli olarak katılan Bıçakcılar’ın standı her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın farklı bölgelerinden gelen 200’e yakın firma tarafından ziyaret edildi.

Fuarla ilgili bir açıklama yapan Bıçakcılar CEO’su Sadrettin Dai, Arab Health’i özellikle Orta Doğu ve Afrika’da ilişkileri geliştirmek ve yeni iş alanları yaratmak açısından önemli bir fırsat olarak gördüklerini belirtti. Dai “ Bıçakcılar olarak bu bölgelerde özellikle medikal ekipman ve tek kullanımlık tıbbi ürünler ihtiyacını karşılamaya talip olduğumuz için bölgedeki fuarlara katılmak bizim için çok önemli. Böylelikle yıllık toplam 80 milyar dolar olan Orta Doğu medikal cihaz pazarındaki payımızı ve ihracat yaptığımız ülkelerin sayılarını artırmayı hedefliyoruz. Bu yıl 39. kez düzenlenen Arab Health Fuarı’nda Suudi Arabistan, Kenya, Moritanya, Bahreyn, BAE, Fildişi Sahili, Uganda, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Vietnam gibi çeşitli coğrafyalardan birçok ziyaretçi ile buluştuk” dedi.

Bu sene, 3900 firmanın standının yer aldığı Arab Health Fuarı’na 153 ülkeden 85.000 ziyaretçi katıldı. Fuarda ayrıca 19 bilimsel konferans düzenlenirken 500 uluslararası konuşmacı ve 9000 delege de fuarda ağırlandı.

1959 yılından bu yana medikal sektörde hizmet veren Bıçakcılar A.Ş. başta İtalya, İngiltere, Fransa, Almanya, İrlanda ve İspanya gibi Avrupa’nın gelişmiş ülkeleri olmak üzere Tunus ve Mısır gibi Afrika ülkeleri ile Endonezya, Filipinler gibi Uzakdoğu ülkelerine ihracat yapıyor. Medikal cihazlar ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında ürünleri dünyanın dört bir yanında kullanılan bir marka olan Bıçakcılar A.Ş.’nin 2012 yılı sonunda ihracat yaptığı ülke sayısı 80’e ulaştı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 16/32 °C
İstanbul 22/32 °C
İzmir 24/36 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,3084
EURO
8,6024
IMKB
80.549
ALTIN
455,512