Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
16 Şubat 2014
Yaza Formda Girebilmek Tek Nefeslik İş
Yaz yaklaşırken, kışın üzerinizde biriktirdiği tüm toksinlerden ve fazla kilolardan kurtulmak için birçok yönteme başvuruyorsunuz.

Chopra Center Üniversitesi Ayurvedik Yaşam Eğitmenlerinden N. Ebru Şinik “Kadim nefes tekniklerini uygulanmaya başladığınız andan itibaren hem zihinsel, hem de fiziksel bedeninizde yaşayacağınız olumlu değişimlerin hızı sizi şaşırtacaktır. Uygulanan tekniklerden biri olan Kapala Bhatı nefes tekniği ile günde ortalama 450 grama kadar kilo vererek formunuzu koruyabilme şansını yakalıyorsunuz. Eğitimi alıp, teknikleri uygulamaya başladıktan sonra, abartmadan normal yemek yeme düzeninizi sürdürdüğünüz sürece vücudunuz aşamalı olarak günde 450 gram verebilecek metabolizma hızını yakalayabilmekte. Hem hayattan aldığınız tatmin hissi yükseliyor, hem de sağlıklı bir şekilde kilo vermiş oluyorsunuz.” diyor.

Öğrenilen teknik, zayıflamaya yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda bütünsel bir yenilenmeyi sağlıyor. Şinik “Tüm vücudunuz ahenk içerisinde ruhunuzla barışıyor. Yaşam enerjisi yükselen bedeniniz ile gündelik hayatınız daha tatminkâr, daha dingin ve neşe dolu oluyor. Üzerinizdeki yorgunluk ve tükenmişlik bedeninizin doğru nefeslere doymasıyla ortadan kalkıyor.” açıklamalarında bulunuyor.

Zayıflamaya olan etkilerinin yanı sıra birçok hastalığın oluşumunun da engellenmesine yardımcı olan Kadim Nefes Teknikleri Eğitimleri devam ediyor. 23 Mart Pazar, 27 Nisan Pazar ve 1 Haziran Pazar günü, 14.00-17.00 saatleri aralığında Hilton Garden Inn Golden Horn Oteli’nde gerçekleştirilecek. Etkinliğin tüm detaylarına yukselencag.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 16/34 °C
İstanbul 21/29 °C
İzmir 22/35 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
80.549
ALTIN
397,185