Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
16 Şubat 2014
Yaza Formda Girebilmek Tek Nefeslik İş
Yaz yaklaşırken, kışın üzerinizde biriktirdiği tüm toksinlerden ve fazla kilolardan kurtulmak için birçok yönteme başvuruyorsunuz.

Chopra Center Üniversitesi Ayurvedik Yaşam Eğitmenlerinden N. Ebru Şinik “Kadim nefes tekniklerini uygulanmaya başladığınız andan itibaren hem zihinsel, hem de fiziksel bedeninizde yaşayacağınız olumlu değişimlerin hızı sizi şaşırtacaktır. Uygulanan tekniklerden biri olan Kapala Bhatı nefes tekniği ile günde ortalama 450 grama kadar kilo vererek formunuzu koruyabilme şansını yakalıyorsunuz. Eğitimi alıp, teknikleri uygulamaya başladıktan sonra, abartmadan normal yemek yeme düzeninizi sürdürdüğünüz sürece vücudunuz aşamalı olarak günde 450 gram verebilecek metabolizma hızını yakalayabilmekte. Hem hayattan aldığınız tatmin hissi yükseliyor, hem de sağlıklı bir şekilde kilo vermiş oluyorsunuz.” diyor.

Öğrenilen teknik, zayıflamaya yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda bütünsel bir yenilenmeyi sağlıyor. Şinik “Tüm vücudunuz ahenk içerisinde ruhunuzla barışıyor. Yaşam enerjisi yükselen bedeniniz ile gündelik hayatınız daha tatminkâr, daha dingin ve neşe dolu oluyor. Üzerinizdeki yorgunluk ve tükenmişlik bedeninizin doğru nefeslere doymasıyla ortadan kalkıyor.” açıklamalarında bulunuyor.

Zayıflamaya olan etkilerinin yanı sıra birçok hastalığın oluşumunun da engellenmesine yardımcı olan Kadim Nefes Teknikleri Eğitimleri devam ediyor. 23 Mart Pazar, 27 Nisan Pazar ve 1 Haziran Pazar günü, 14.00-17.00 saatleri aralığında Hilton Garden Inn Golden Horn Oteli’nde gerçekleştirilecek. Etkinliğin tüm detaylarına yukselencag.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,169