Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
16 Şubat 2014
Albaraka’dan Bursa’ya İki Yeni Şube
Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi,”KOBİ’lerin finansman ihtiyacını karşılamak ve halkın tasarruflarını değerlendirmek amacıyla hizmet ağımızı genişletiyoruz” dedi.

Bu yıl 200 şubeye ulaşma hedefiyle hizmet ağını genişletmeyi sürdüren Albaraka, Bursa’da iki yeni şube daha açtı. İnegöl şube açılışına Bursa Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Kaymakam Ali Akça, Demirtaş şube açılışına ise Bursa Valisi Münir Karaoğlu katıldı. Albaraka, Demirtaş OSB ve İnegöl şubeleriyle Bursa’daki hizmet noktalarını da 6’ya çıkarmış oldu.

Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, şubelerin açılışında yaptığı konuşmada, Albaraka’nın açtığı yeni şubelerle, bölgede faaliyet gösteren sanayici ve esnafın bankacılık faaliyetlerinden yerinden hizmet alma olanağına kavuştuğunu söyledi.

Reel ekonominin desteklenmesine öncelik verdiklerini belirten Yahşi, “Bizler gittiğimiz her yere, Albaraka hizmet anlayışını götürüyoruz. Albaraka olarak kurulduğumuz günde bu yana reel ekonomiyi destekliyor, bölge ekonomisinin gelişimine katkıda bulunuyoruz. Bu amaçla mevcut müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi ve yeni müşterilere ulaşmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Ülkemizin önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı Bursa’da açtığımız şubelerin bu bilinç ve değerler ışığında bölgeye önemli katkılar sağlayacağını belirten Yahşi, şunları kaydetti: “Yeni şubelerimizle, faizsiz bankacılık prensiplerimizi ve müşterilerimizin alışkın olduğu hizmet kalitemizi yeni bölgelere yaymayı sürdüreceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi, katılım bankacılığının öncüsü olarak çıtayı yükseltmeye devam edeceğiz.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3897
EURO
6,1109
IMKB
80.549
ALTIN
215,679