Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
17 Şubat 2014
Çelebi’ye, 1 Haftada 3 Ödül
Türk sivil havacılığının köklü ve global markası Çelebi, ulusal ve uluslararası arenadaki başarılı çalışmaları, birbiri ardına ödüller getirdi. Çelebi’nin birer gün arayla aldığı iki uluslararası ödül sağanağı, Türkiye’den gelen son ödülle taçlandı.

Ulusal ve uluslararası arenada yürüttüğü başarılı çalışmaları bir çok kez ödüllerle tescil eden Çelebi, 2014’e de hızlı başladı. Çelebi, henüz yılın başında bir hafta içinde üç ödül birden alarak küresel arenada yine başarıları ile öne çıktı. Çelebi, 5 Şubat’ta, Çelebi Delhi Cargo Management India Pvt. Ltd. ile Air Cargo India 2014’te, Hindistan’da “Yılın En iyi Kargo Yer Hizmetleri Şirketi” ödülünü, ertesi gün ise Çelebi Ground Handling Hungary ile Budapeşte Havaalanı tarafından düzenlenen 7. Havacılık Ödülleri’nde “En İyi Yer Hizmetleri Şirketi” seçildi. Çelebi’nin başarılarını birbiri ardına taçlandıran son ödül ise Türk Hava Yolları’ndan geldi. THY Genel Müdürlüğü’nde 12 Şubat’ta düzenlenen törende, Türk Hava Yolları, Anadolu’daki başarılı yer hizmetleri çalışmalarından dolayı Çelebi Hava Servisi’ni ödüllendirdi.

2014’ün ilk ödülü Hindistan’dan

Çelebi’nin yeni yıldaki ilk ödülü, Hindistan’dan geldi. The Stat Trade Times tarafından 4-6 Şubat 2014 tarihlerindeki Mumbai’deki Bombay Exhibition Center’da düzenlenen Air Kargo İndia 2014 – Hindistan Hava Kargo Fuar ve Konferansı’nda Hindistan Hava Kargosunda Zorluklar başlıklı bir sunum da gerçekleştiren Çelebi Delhi Cargo Management India Pvt. Ltd., Yılın En İyi Kargo Yer Hizmetleri Şirketi ödülüne layık görüldü. Ödül yarışında Çelebi, uluslararası arenadaki rakipleri Swissport, WFS ve Menzies’i, Hava Kargo Mükemmellik kategorisinde geride bırakarak Hindistan’da Yılın En İyi Kargo Yer Hizmetleri Şirketi seçildi.

5 Şubat 2014 tarihinde, havalimanı operatörleri, havayolu şirketleri, nakliyeciler ve Hindistan kargo sektörü temsilcilerini katılımıyla düzenlenen gala gecesinde bu anlamlı ödülü, Çelebi Delhi Cargo Terminal Management India Pvt. Ltd. Genel Müdürü Rajesh Goel’in elinden aldı. Tescillenen bu başarının tüm ekip çalışanlarına ait olduğunu belirten Goel, ödülün gurur ve onurunun, sayıları 5 ülkede 10 bine ulaşan büyük Çelebi Ailesi’nin bireylerine ait olduğunu vurguladı.

Bir gün arayla ikinci ödül Macaristan’dan

Çelebi 6 Şubat 2014’te düzenlenen Gala gecesi ile Budapeşte Havaalanı tarafından Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Havacılık Ödülleri’nde Çelebi Ground Handling Hungary (ÇGHH) ile En İyi Yer Hizmetleri Şirketi seçildi. Budapeşte Havaalanı 7. Havacılık Ödülleri, Terminal 1’deki Etkinlik Merkezi’nde gerçekleştirilen Gala ile sahiplerini buldu. 7. Havacılık Ödülleri Galası, Macaristan havacılık otoriteleri, hükümet yetkilileri ve Budapeşte Havaalanı yönetiminin yanı sıra, paydaşlar, havacılık sanayi temsilcileri, tur operatörleri ve basın mensuplarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 200 kişilik seçkin bir davetli grubun katılımıyla gerçekleşti.

Çelebi Ground Handling Hungary, havaalanı yetkilileri tarafından; Zamanında performans, Check-in performansı, Bagaj işlemleri performansı, Emniyet performansı ve Güvenlik konuları gibi kriterlerde yapılan değerlendirme sonucunda, Budapeşte Havaalanı’nda 2013 Yılı En İyi Yer Hizmetleri Şirketi seçildi. 7. Havacılık Ödülleri Galası’nda Çelebi’ye verilen ödül, Celebi Ground Handling Hungary and Austria CEO’su Osman Yılmaz tarafından alındı. Yılmaz, Çelebi’nin, 56 yıllık köklü geçmişi, ileri teknolojisi ve yüksek standartları ile üstün hizmet kalitesinin bulunduğu her noktada kabul ve takdir gördüğünü vurgulayarak, bu güzel ödül ile de bunun bir kez daha tescillendiğini belirtti.

THY’de En İyi Pazarlama Ödülü'nü aldı

Budapeşte Havaalanı 7. Havacılık Ödülleri’nde Çelebi’nin yanı sıra Türk Hava Yolları da ‘En İyi Pazarlama Ödülü’ne layık görüldü. 7. Havacılık Ödülleri’nde diğer kategorilerde ödül alan firmalar ise; Wizz Air, Qatar Airways, Norwegian Air Shuttle, Alitalia, Finnair, Cargolux, TNT, Budavár Tours, László Bartha, Maj. István Macsári oldu. Düzenlenen törenle ödüller, Budapeşte Havalimanı CEO’su Jost Lammers ve Budapeşte Havalimanı Ticari Direktörü Kam Jandu tarafından sahiplerine teslim edildi.

Üçüncü ödül de Türk Hava Yolları’ndan

Çelebi’nin ödül sağanağındaki son tescil ise bu sefer ulusal pazardan, Türk Hava Yolları’ndan geldi. Türk Hava Yolları (THY), Genel Müdürlük Binası VIP Toplantı Salonu’nda 12 Şubat’ta gerçekleştirilen törenle, Anadolu’daki başarılı yer hizmetleri çalışmalarından ötürü Çelebi Hava Servisi çalışanlarını ödüllendirdi. Ödül töreni, THY Genel Müdürü Temel Kotil ile THY Yönetim kadrosunun katılımı ve THY Pazarlama ve Satış Başkanı (Yurtiçi) Halil İbrahim Polat’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Çelebi Hava Servisi A.Ş. (ÇHS) Bölge Müdürü Hayri Güntel ile Malatya, Kars, Samsun ve Isparta İstasyonları yöneticileri ve takdire layık görülen personelinin katıldığı törende ÇHS’nin ödüllerini, THY Genel Müdürü Temel Kotil verdi.

Ödüllerle tescilli geleneksel Çelebi başarısı

Türk sivil havacılığının öncü şirketi Çelebi, Türkiye’nin yanı sıra, Macaristan – Budapeşte, Avusturya – Viyana, Almanya – Frankfurt, Hindistan’da ise Delhi ve Mumbai’deki 35 havalimanında yer hizmetleri ile kargo&antrepo hizmetleri veriyor. 56 yıllık köklü geçmişi ile Çelebi, sunduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesini, bugüne kadar aldığı birçok ulusal ve uluslararası ödül ile taçlandırdı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3897
EURO
6,1109
IMKB
80.549
ALTIN
215,679