Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
17 Şubat 2014
Isı Yalıtımı ve Yangın Güvenliği Bir Arada
Türk Ytong, sürdürülebilir yapılaşma, enerji verimliliği ve yangın güvenliği gibi konularda tüm beklentileri karşılayabilen Isı Yalıtım Plağı ile ısı yalıtımı yoluyla enerji tasarrufu sağlanması konusuna öncülük ediyor.

Türkiye’de ısı yalıtımı yoluyla enerji tasarrufu sağlanması konusuna öncülük eden Türk Ytong’un, bir inovasyon ürünü olarak yalıtım sektörüne sunduğu Ytong Isı Yalıtım Plağı sektörde büyük ilgi görüyor. İnovasyon ürünü olan Ytong Isı Yalıtım Plağı, yangın sırasında bile alev almaz özelliği, difüzyona açık nefes alan mineral yapısı ile bilinen mantolama uygulamalarından ayrışarak, güvenli ve sağlıklı çözümü sunuyor.

Ytong Isı Yalıtım Plağı, tamamen mineral esaslı çevre dostu içeriği ile ekolojik yapıyı korurken, A1 sınıfı yanmaz özelliği ile güvenli yalıtımın ayrıcalığını sunuyor. Diğer yalıtım levhaları arasında birçok noktada öne çıkan Ytong Isı Yalıtım Plağı, içten yalıtım uygulamalarına da imkan tanıyor. Bu özelliği ile dış cephe görünümünün bozulmaması gereken tarihi yapılarda olduğu kadar, otopark ve bodrum katlardaki tavanların ısı yalıtımında da fark yaratıyor. Oldukça hafif bir malzeme olan Ytong Isı Yalıtım Plağı ile yüksek binalar da dahil tüm yapılarda mükemmel bir şekilde ısı yalıtımı yapılabiliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 12/29 °C
İstanbul 18/24 °C
İzmir 19/29 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,6683
EURO
8,9576
IMKB
80.549
ALTIN
460,446