Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
17 Şubat 2014
Favori İle Kelebek Dünyası Sizinle
Favori, bu yıl 38.’cisi 20-23 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Jewelry Show Fuarı’nda tasarım harikası ürünlerini ve Kelebek Dünyası temasının işlendiği yeni koleksiyonunu takı severlerin beğenisine sunuyor

Türkiye’nin en büyük altın takı üreticilerinden Favori, bu yıl 38.’cisi 20-23 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Jewelry Show Fuarı’nda tasarım harikası ürünlerini, yeni pırlanta modellerini ve Kelebek Dünyası temasının işlendiği yeni koleksiyonunu takı severlerin beğenisine sunuyor.

Kaliteli ve sıra dışı tasarımlarıyla takı sektörüne yön veren Favori, fuarda sergileyeceği yeni koleksiyonu ve tasarımlarıyla hanımların ilgi odağa olmaya hazırlanıyor.

Favori’nin Kelebek Dünyası koleksiyonu, hayat dediğimiz şeyin aslında bir kelebek ömrü kadar kısa olduğunu ve hayatın anlamını arayarak bunu tükettiğimizi bizlere anlatıyor. Oysa yaptığımız küçücük bir iyiliğin birçok başka hayatı etkilediğini ve son olarak bize tekrar iyilik olarak döneceğini hatırlatıyor. Hatta yaptığınız küçük bir iyiliğin geleceğin bir yerinde başka bir kişinin hayatını değiştirebileceğinin de mesajlarını veriyor. İşte bu noktadan yola çıkılarak, Favori Tasarım Akademisi tarafından hazırlanan Kelebek Dünyası koleksiyonuyla, artık tüm kelebeklerin kanatları mutluluk, aşk ve iyilik için çırpacak.

Ayrıca, Favori’nin Kelebek Dünyası koleksiyonu; yüzük, küpe ve kolyelerden oluşuyor. Eğer sizde içinizdeki kelebeğin aynı duygular ile çırptığını düşünüyorsanız Favori’nin İstanbul Jewelry Show Fuarı’ndaki standına uğrayabilirsiniz.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456