Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
17 Şubat 2014
Tivibu’yu 2.5 Milyon Kişi Deneyimledi
Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, 2013 yılında yine sektöründe fark yaratan TV platformu oldu.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, kullanıcılarına yeni bir televizyon izleme deneyimi yaşatan teknolojisi ve her geçen gün zenginleşen içeriğiyle 2013 yılının fark yaratan TV platformu oldu.

Tekrar İzle, Seç İzle, Durdur İzle, Geri Al İzle gibi gelişmiş özelliklerle televizyonun tüm kontrolünü izleyicilere vererek televizyon izleme alışkanlıklarını değiştiren Tivibu, 2013 yılında sektörüne öncülük yapmaya devam etti.

Tivibu 2013 yılında içeriğini yeni kanallarla zenginleştirirken, ulaşılan kullanıcı sayısında da önemli artışlar yaşandı. Türkiye’nin en zengin içerikli web TV’si olan Tivibu Web servisinde 452 bin yeni kullanıcı ile 1,3 milyon aboneye Tivibu Ev servisinde ise 1 milyondan fazla izleyiciye ulaşıldı.

8 bin Seç İzle içeriği 38 milyon kez izlendi
Tivibu’nun film, dizi, belgesel, çocuk, yaşam & eğlence ve müzik kanallarının yer aldığı Seç İzle servisi ile kullanıcılar binlerce içeriğe ulaşabiliyor. Kullanıcılar geçtiğimiz yıl 8 bin Seç İzle içeriğini 38 milyon kez izledi. Yapılacak basit bir karşılaştırma, tüm bu izlemelerin ne kadar süreye eşit olduğuna dair çarpıcı bir bilgiyi de ortaya koyuyor. Bu izlemeler arka arkaya yapılsaydı, 162 yıl boyunca kesintisiz olarak televizyon izlemek gerekirdi.

Hafta sonları Tivibu Ev zamanı
Tivibu Ev kullanıcıları film ve belgesel içeriklerini en çok Pazar günü seyrederken Cumartesi günü dizi ve çizgi filmler için en çok tercih edilen gün oldu.

Tivibu Ev’de neler izlendi?
En çok Çanakkale 1915 izlendi

Tivibu’nun Seç İzle içerikleri arasında yer alan “Kırmızı Halı” servisinde en yeni ve en popüler filmler sinemalardan kısa bir süre sonra kullanıcılara sunuluyor. Tivibu Ev kullanıcılarının 2013 yılında en çok izlediği filmlere bakıldığında aksiyon-macera, animasyon, komedi, dram ve bilim kurgu türleri öne çıkıyor. Çanakkale 1915, Cars – Arabalar, The Hobbit: An Unexpected Journey - Hobbit: Beklenmedik Yolculuk, Evim Sensin ve The Hunger Games - Açlık Oyunları Tivibu’da en çok izlenen beş film olarak dikkat çekiyor.

Her güne bir canlı maç yayını
Tivibu Avrupa futbolu heyecanını da ekranlara taşıyor. İtalya Ligi Serie A, Fransa Ligi Ligue 1 ve Portekiz Ligi Primeira Liga’nın heyecan dolu maçları ile İngiltere futbolundan FA Cup karşılaşmaları canlı olarak ekranlara geliyor. Tivibu Spor kanallarında 2013 yılı boyunca ortalama her gün bir maç canlı yayınlandı.

165 kanal ve 17 dijital müzik kanalı
Tivibu ile izleyiciler pek çok kanala ve içeriğe ulaşabiliyor. Tivibu Ev’de 2013 yılı sonunda 24’ü HD, 165 kanal ve 17 dijital müzik kanalı izleyicilere sunuldu. Bu kanallardan 29 tanesi Türkiye’de sadece Tivibu Ev’de izlenebiliyor.

Sosyal Tivi kullanıcısı 82 bine ulaştı
Tivibu Ev’in kullanıcılara sunduğu farklı uygulamalardan biri olan ve televizyon üzerinden sosyal medya deneyimi yaşatan Sosyal Tivi uygulaması da 2013 yılında Tivibu Ev üyeleri tarafından yoğun olarak kullanıldı. Sosyal Tivi kullanıcısı, yıl içerisinde 82 bine ulaştı.

Tivibu 2014 yılında çok daha renkli ve zengin bir içerikle kullanıcılarının karşısında olmayı hedefliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/19 °C
İstanbul 11/22 °C
İzmir 12/24 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7403
EURO
6,3404
IMKB
80.549
ALTIN
270,975