Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
Ege
17 Şubat 2014
Aliağa, Kentsel Dönüşüm Konferansı'na Hazırlanıyor
İzmir Kent Federasyonu, Aliağa Belediyesi ve Aliağa Ticaret Odası işbirliğinde düzenlenecek olan Kentsel Dönüşüm Konferansı'nda, dönüşümle ilgili merak edilen tüm sorular ilgili kurumlar tarafından yanıtlanacak.

Türkiye’nin en büyük sanayi kentlerinden Aliağa’da kentsel dönüşüm masaya yatırılacak. İzmir Kent Federasyonu, Aliağa Belediyesi ve Aliağa Ticaret Odası işbirliğinde düzenlenecek olan Kentsel Dönüşüm Konferansı'nda, dönüşümle ilgili merak edilen tüm sorular ilgili kurumlar tarafından yanıtlanacak.

Kentsel dönüşümle ilgili tüm kurumların temsilcilerinin bulunacağı konferans 21 Şubat Cuma günü saat 14.00’de Aliağa Ticaret Odası Konferans salonunda yapılacak. Toplantıya vatandaşların yanı sıra yapı sektörü temsilcileri ile kurum ve kuruluşlardan temsilciler de katılacak.

ALTO BAŞKANI SAKA: KENTSEL DÖNÜŞÜMDE BİLGİ KİRLİLİĞİ VAR
Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Başkanı Adnan Saka, Kentsel dönüşümün son dönemde çok konuşulduğunu ancak ortada bilgi karmaşası bulunduğunu belirterek, ““İzmir'in bütün şehir merkezinde ve içinde Aliağa’nın da olduğu 21 ilçesinde uygulanacak kentsel dönüşüm konusunda bilgi kirliliği yaşanıyor. Bu duruma son vermek için Kentsel Dönüşümle ilgili 8-10 kurumun yetkililerini vatandaşlarımız ve sektör temsilcileri ile bir araya getiriyoruz. İzmir Kent Federasyonu, Belediyemiz ve Odamız işbirliğinde önemli bir çalışmayı gerçekleştireceğiz. Kentsel dönüşümle ilgili sorusu olan, işleyişi ve uygulamaları merak eden herkesi 21 Şubat Cuma günü saat 14.00’deki konferansımıza bekliyoruz” dedi.

BELEDİYE BAŞKANI TURGUT OĞUZ: KENTSEL DÖNÜŞÜMDE MERAK EDİLENLER CEVAP BULACAK”
Aliağa belediye Başkanı Ömer Turgut Oğuz da, hızla gelişen Aliağa’da Kentsel dönüşümün önemli bir konu olduğunu vurguladı. “Kentsel dönüşüm çok konuşuluyor ama herkes başka bir şey söylüyor” diyen Başkan Oğuz, “İzmir Kent Federasyonu (İZKEF) Başkanı sayın Turgay Yokuş beni ziyaret ederek Aliağa’da bu konuda bir bilgilendirme konferansının yapılması önerisi getirdi. Biz de Ticaret Odamızla işbirliğinde bu konferansı yapmaya karar verdik. Kentsel dönüşümle ilgili tüm kurumlar, vatandaşlar ve inşaat sektörünü bu toplantıda buluşturarak merak edilen konuların açıklığa kavuşmasına yardımcı olacağız” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/18 °C
İstanbul 14/19 °C
İzmir 12/23 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078