Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
18 Şubat 2014
Profilo'dan Çekmeceli Dondurucular
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin DF1036W3VN çekmeceli derin dondurucusu özellikle büyükşehirlerin çalışan kadınlarına ve ailesini mevsiminda satın aldığı sebze –meyvelerle sağlıklı beslemek isteyen tüm annelere sesleniyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, eve bir derin dondurucu almanın önündeki, çok yer kaplıyor, kullanımı, temizliği zor, çok enerji tüketiyor gibi mazeretlerin hepsine DF1036W3VN NoFrost çekmeceli derin dondurucusu ile son veriyor. Profilo DF1036W3VN Derin Dondurucu dikey tasarımı ile yerden tasarruf sağlıyor, NoFrost özelliği sayesinde derin dondurucularda manuel defrost sıkıntısını ortadan kaldırıyor!

Profilo NoFrost Çekmeceli Derin Dondurucu ile yiyecekler güvenle ve uzun süre saklanıyor. VitaPlus akıllı sensörler sıcaklığı her zaman sabit tutarken, süper dondurma fonksiyonu, taze konan yiyeceği şok dondurup uzun süre tazeliği sağladıktan sonra otomatik olarak devreden çıkıyor. NoFrost özelliği ile Manuel defrost işlemine son veren derin dondurucumuz elektrik kesintilerinde içindeki gıdalara 20 saate kadar koruma sağlıyor. A++ enerji sınıfına sahip Profilo çekmeceli derin dondurucu geniş iç hacmi sayesinde sebze, meyve ve etlere yeterince yer sağlarken, iki BigBox, 5 adet şeffaf çekmeceden oluşan çeşitli bölmelere farklı büyüklükteki yiyecekler rahatlıkla sığdırılıyor. Profilo No Frost çekmeceli derin dondurucu dikey tasarımı sayesinde mutfaklarda aynı ölçüdeki soğutucu ile yan yana da kullanılabiliyor.

Profilo DF1036W3VN hızla, evlerinde sağlıklı beslenmeye, bu konuda daha fazla konfora, kolaylığa yer açmak isteyen ve aynı zamanda enerji tasarrufunu önemseyen ailelerin tercihi haline geliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,169