Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
18 Şubat 2014
Millenicom, KOBİ'lerle Buluştu
Türkiye telekomünikasyon sektörünün öncü alternatif operatörlerinden Millenicom, 13-14 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen KOBİ Zirvesi'nde, girişimciler ve KOBİ’lerle buluştu.

Her yıl bir çok girişimci ve KOBİ'ye yön gösteren KOBİ Zirvesi, bu yıl da dikkat çekici konularla, alanında başarılı isimleri ağırladı. Programın ikinci gününde yer alan KOBİ’ler için bilim-teknoloji-bilişim-yenileşim konulu panel katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi. Panelde, KOBİ'lerin telekom ihtiyaçları ve bu ihtiyaçlara yönelik hem teknolojik hem de ekonomik çözümleri aktaran Millenicom Kurumsal Pazarlama ve Satış Direktörü Altınay Gökşin, gelecek dönemde bulut bilişimin mevcut iş yapış biçimini büyük oranda değiştireceği belirtti. Gökşin, Millenicom olarak şimdiye kadar yaptıkları saha araştırmaları neticesinde, KOBİ'lerin beklentilerini analiz ederek bir KOBİ profili oluşturduklarını iletti. Bunun neticesinde artık iş dünyasının rekabetçi koşullarında ayakta kalmak için şirketlerin maliyet avantajı sunan, iletişim hizmetlerini çeşitli katma değerli servislerle birlikte tek elde toplayan ve sonrasında ek yatırım gerektirmeyen hizmet ve çözümleri tercih ettiklerinin sözlerine ekledi.

Türkiye’de, işletmelerin büyük çoğunluğunu oluşturan KOBİ’lerin, ekonomiye olan katkısına da değinen Altınay Gökşin, bu bilinç ile işletmelerin sabit gider kalemlerini minimuma indirecek hizmetler geliştirdiklerini belirtti. Gökşin "Bu paralelde telefon ve internet sağlayıcısı olmaktan bir adım öteye geçerek KOBİ’lere verimliliklerini arttıracak, ilk yatırım maliyeti olmayan IT ve santral hizmetleri de sunmaya başladık. Bulut Santral hizmetimiz ile KOBİ’lere, herhangi bir santral ekipmanına ya da personele ihtiyaç duymaksızın IP Bulut teknolojisi üzerinden kullanabilecekleri ekonomik santral hizmeti veriyoruz. İşyeri değişikliğinde taşıma, yeniden kurulum; teknoloji değiştikçe ek cihaz/kart ekleme, ek masraf gibi dertler olmadan hizmetten kesintisiz şekilde faydalanıyorlar. Fiziksel santrallerin ihtiyaç duyduğu bakım ve servis giderlerinden de tasarruf ediyorlar.Bu sayede işletmelerin büyüme stratejilerine katkıda bulunmuş oluyoruz." dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/13 °C
İstanbul 6/18 °C
İzmir 6/18 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,1617
EURO
6,7237
IMKB
80.549
ALTIN
326,552