Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
18 Şubat 2014
Viaport Aşıklara Köprü Kurdu
Türkiye’nin en çok ziyaret edilen outlet alışveriş merkezi Viaport, Aşk Köprüsü ile sevenleri buluşturmaya hazırlanıyor

2008 yılında Kurtköy’de hayata geçirilen, Via Properties yatırımı Viaport, 2013 yılını 20 milyon rekor ziyaretçiyle kapattı. 2014 yılının ilk 2 ayında ise geçtiğimiz yılın aynı dönemine oranla yüzde 35’lik ziyaretçi artışı yaşanan AVM’de yenilikler bitmiyor. Sokak ve cadde konseptinde açık hava ortamında alışveriş imkânı sunan Viaport’ta, Aşk Köprüsü'nü de aşıkların hizmetine sunuldu. Köprünün açılışı için düzenlenen yarışmada ise köprüde en güzel fotoğrafı çekip paylaşan bir çifte Crown Plaza İstanbul Asia Hotel’de konaklama hediye edilecek. viaport.com.tr ve facebook.com/ViaPortOutlet adresinden yarışmaya katılanlar arasından bir çift, jüri oylamasıyla ödüle layık görülecek ve duyurusu yine sosyal medya üzerinden yapılacak. Köprü ise yıl boyunca ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Yılın her günü indirim
Geçtiğimiz hafta sonu, 230 bin kişiyi ağırlayan Viaport, her geçen gün ziyaretçi sayısını artırıyor. Yapılan anketler sonucunda Viaport’un bu derece ilgi görmesinin sebeplerinden biri; açık hava konseptinde oluşu. Diğer sebepler ise; marka karmasının ulusal ve uluslar arası önde gelen markalardan oluşması ve yılın her döneminde gerçek anlamda alışveriş yapılabilecek seviyede indirimli olması. Konumu itibariyle ulaşım kolaylığının da tercih sebebi olduğu AVM’de otoparkın ücretsiz ve yeterli olması da ziyaretçileri cezbeden detaylardan… Viaport’un AVM’den öte bir yaşam merkezi olması da her kesimden insanın merkeze gelmesine sebep oluyor. Viaport’un içerisinde göl, hayvanat bahçesi, lunapark, gokart, atv parkuru, pony, sinema, bowling gibi aktiviteler de yer alıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/9 °C
İstanbul 9/11 °C
İzmir 6/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,4738
EURO
6,1921
IMKB
80.549
ALTIN
212,223