Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
18 Şubat 2014
Viaport Aşıklara Köprü Kurdu
Türkiye’nin en çok ziyaret edilen outlet alışveriş merkezi Viaport, Aşk Köprüsü ile sevenleri buluşturmaya hazırlanıyor

2008 yılında Kurtköy’de hayata geçirilen, Via Properties yatırımı Viaport, 2013 yılını 20 milyon rekor ziyaretçiyle kapattı. 2014 yılının ilk 2 ayında ise geçtiğimiz yılın aynı dönemine oranla yüzde 35’lik ziyaretçi artışı yaşanan AVM’de yenilikler bitmiyor. Sokak ve cadde konseptinde açık hava ortamında alışveriş imkânı sunan Viaport’ta, Aşk Köprüsü'nü de aşıkların hizmetine sunuldu. Köprünün açılışı için düzenlenen yarışmada ise köprüde en güzel fotoğrafı çekip paylaşan bir çifte Crown Plaza İstanbul Asia Hotel’de konaklama hediye edilecek. viaport.com.tr ve facebook.com/ViaPortOutlet adresinden yarışmaya katılanlar arasından bir çift, jüri oylamasıyla ödüle layık görülecek ve duyurusu yine sosyal medya üzerinden yapılacak. Köprü ise yıl boyunca ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Yılın her günü indirim
Geçtiğimiz hafta sonu, 230 bin kişiyi ağırlayan Viaport, her geçen gün ziyaretçi sayısını artırıyor. Yapılan anketler sonucunda Viaport’un bu derece ilgi görmesinin sebeplerinden biri; açık hava konseptinde oluşu. Diğer sebepler ise; marka karmasının ulusal ve uluslar arası önde gelen markalardan oluşması ve yılın her döneminde gerçek anlamda alışveriş yapılabilecek seviyede indirimli olması. Konumu itibariyle ulaşım kolaylığının da tercih sebebi olduğu AVM’de otoparkın ücretsiz ve yeterli olması da ziyaretçileri cezbeden detaylardan… Viaport’un AVM’den öte bir yaşam merkezi olması da her kesimden insanın merkeze gelmesine sebep oluyor. Viaport’un içerisinde göl, hayvanat bahçesi, lunapark, gokart, atv parkuru, pony, sinema, bowling gibi aktiviteler de yer alıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/13 °C
İstanbul 6/18 °C
İzmir 6/18 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,1593
EURO
6,7186
IMKB
80.549
ALTIN
327,276