Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
18 Şubat 2014
Erdal Beşikçioğlu Ustalıkla Susuyor
Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu; Mehmet Turgut’un Âlâ Portreler sergisinde ustalıkla susuyor

Fotoğrafçı Mehmet Turgut’un Âlâ Portreler sergisi; Aydın Boysan, Ara Güler, Şebnem Sönmez, Mustafa Alabora, Yetkin Dikinciler, Zeynep Oral, Rutkay Aziz, Erdal Beşikçioğlu ve Leman Sam’ın portre ve videolarından oluşuyor.

Her biri alanının en önemli isimleri arasında yer alan ustaların, birbirlerini besleyerek ustalık'ı oluşturan üç ana kavram, zaman, sabır ve sadakat hakkında görüşlerini anlattığı sergide; diğer isimlerin aksine Erdal Beşikçioğlu, ustalığı ve sabrı, sözleri yerine güçlü oyunculuğu ve kağıtlara yazdıklarıyla anlatıyor. Beşikçioğlu’nun hiç konuşmadığı ve Sabır: acı, yoksulluk, haksızlık. Tüm bu durumlar karşısında ses çıkarmadan onların geçmesini bekleme erdemi tanımını oluşturan yazılarını kameraya gösterdiği video, sergide olduğu kadar sosyal medyada da büyük ilgi görüyor.

Âlâ Portreler sergisi; İstanbul’un ardından, 27 Şubat – 4 Mart 2014 tarihleri arasında Ankara – Cer Modern’de sanatseverlerle buluşacak.

Sergide yer alan 9 büyük isim hayatlarında en küçük detaya en büyük özeni gösterdiler; denediler kusursuza ulaşana kadar, tekrar ve tekrar, sabırla... Tutkuları mükemmellik oldu, aşkla, sabırla, sadakatle yürüdüler yollarını. Süzdüler bilgilerini, damıttılar, yıllar ve yıllar boyunca... Çırak başladılar, usta oldular. Ve bir an geldi, işte o an vakıf oldular o sırra... Zamanla; Âlâ oldular.

Sanatın usta isimlerinin, portrelerinin yanı sıra, videolarının da yer aldığı Âlâ Portreler sergisinden elde edilecek gelir; Oyuncular Sendikası aracılığı ile sinema emekçilerine aktarılacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/18 °C
İstanbul 14/19 °C
İzmir 12/23 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078