Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Şubat 2014
Sanofi, RobecoSAM'da Gümüş Sınıfında
Kurumsal Sosyal Sorumluluk performansıyla üst üste yedi kez Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksinde yer alan Sanofi, bu üstün performansı nedeniyle RobecoSAM Sürdürülebilirlik Yıllığı’nda Gümüş Sınıf kategorisinde yer aldı

Şirketlerin Kurumsal Sosyal Sorumluluk performansını ölçen RobecoSAM, bu yıl yayımlanan 2014 Sürdürülebilirlik Yıllığı’na Sanofi’yi yedinci kez dahil etti. Sürdürülebilirlik alanında ilaç sektörünün en faal şirketlerinden biri olan Sanofi, geçtiğimiz yıllardaki sıralamalara kıyasla performansıyla anlamlı bir ilerleme kaydederek Gümüş Sınıf kategorisinde yer aldı.

Sanofi sürdürülebilirlik puanını 83’e yükseltti
RobecoSAM’e göre Sanofi geçen yıla kıyasla 6 puan artış sağlayarak toplam 83 puana ulaştı ve önceki yıllara göre 14 alanda ilerleme kaydetti. Sanofi Grup ayrıca Pazarlama Uygulamaları, Yetenekleri Şirkete Çekme ve Şirkette Tutma, Kurumsal Vatandaşlık ve İlaca Erişimi İyileştirme Stratejisi alanlarında Sınıfının En İyileri arasında yer almayı başardı. Bu sıralama, şirketlerin Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksleri’ne (DJSE) dahil olmasını belirleyen RobecoSAM tarafından gerçekleştirilen yıllık Kurumsal Sürdürülebilirlik Değerlendirmesi’ne (KSD) dayanıyor. Eylül 2013’te duyurulduğu üzere, Sanofi, Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi dünyası’na da dahil oldu.

Sanofi Gümüş Sınıf kategorisinde yer alan 65 şirket arasında yerini aldı
Dünyanın 3.000’i aşkın en büyük şirketi her yıl RobecoSAM’ın Kurumsal Sürdürülebilirlik Değerlendirmesi’ne (KSD) katılmaya davet ediliyor. Her bir sektördeki şirketlerin yalnızca en tepedeki yüzde 15’lik bölümü Sürdürülebilirlik Yıllığı’na dahil ediliyor. Bu Yıllık’ta listelenen 460 şirketten biri olan Sanofi ‘Gümüş Sınıf’ kategorisinde yer alan 65 şirket arasında yer alıyor.

Sanofi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Gilles Lhernould Sanofi’nin Gümüş Sınıf kategorisinde ödül almasıyla ilgili olarak şu yorumlarda bulundu: "Sanofi olarak sürdürülebilirliği günlük işlerimizin ve iş modellerimizin ayrılmaz birer parçası olduğunu vurgulayan bu takdiri memnuniyetle karşılıyoruz. Yüzü aşkın ülkede faaliyet gösteren global bir sağlık şirketi olarak, yalnızca fark yaratma yeteneğine sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda fark yaratma sorumluluğunu da taşımaktayız."
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/23 °C
İstanbul 14/21 °C
İzmir 13/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078