Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Şubat 2014
Sanofi, RobecoSAM'da Gümüş Sınıfında
Kurumsal Sosyal Sorumluluk performansıyla üst üste yedi kez Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksinde yer alan Sanofi, bu üstün performansı nedeniyle RobecoSAM Sürdürülebilirlik Yıllığı’nda Gümüş Sınıf kategorisinde yer aldı

Şirketlerin Kurumsal Sosyal Sorumluluk performansını ölçen RobecoSAM, bu yıl yayımlanan 2014 Sürdürülebilirlik Yıllığı’na Sanofi’yi yedinci kez dahil etti. Sürdürülebilirlik alanında ilaç sektörünün en faal şirketlerinden biri olan Sanofi, geçtiğimiz yıllardaki sıralamalara kıyasla performansıyla anlamlı bir ilerleme kaydederek Gümüş Sınıf kategorisinde yer aldı.

Sanofi sürdürülebilirlik puanını 83’e yükseltti
RobecoSAM’e göre Sanofi geçen yıla kıyasla 6 puan artış sağlayarak toplam 83 puana ulaştı ve önceki yıllara göre 14 alanda ilerleme kaydetti. Sanofi Grup ayrıca Pazarlama Uygulamaları, Yetenekleri Şirkete Çekme ve Şirkette Tutma, Kurumsal Vatandaşlık ve İlaca Erişimi İyileştirme Stratejisi alanlarında Sınıfının En İyileri arasında yer almayı başardı. Bu sıralama, şirketlerin Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksleri’ne (DJSE) dahil olmasını belirleyen RobecoSAM tarafından gerçekleştirilen yıllık Kurumsal Sürdürülebilirlik Değerlendirmesi’ne (KSD) dayanıyor. Eylül 2013’te duyurulduğu üzere, Sanofi, Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi dünyası’na da dahil oldu.

Sanofi Gümüş Sınıf kategorisinde yer alan 65 şirket arasında yerini aldı
Dünyanın 3.000’i aşkın en büyük şirketi her yıl RobecoSAM’ın Kurumsal Sürdürülebilirlik Değerlendirmesi’ne (KSD) katılmaya davet ediliyor. Her bir sektördeki şirketlerin yalnızca en tepedeki yüzde 15’lik bölümü Sürdürülebilirlik Yıllığı’na dahil ediliyor. Bu Yıllık’ta listelenen 460 şirketten biri olan Sanofi ‘Gümüş Sınıf’ kategorisinde yer alan 65 şirket arasında yer alıyor.

Sanofi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Gilles Lhernould Sanofi’nin Gümüş Sınıf kategorisinde ödül almasıyla ilgili olarak şu yorumlarda bulundu: "Sanofi olarak sürdürülebilirliği günlük işlerimizin ve iş modellerimizin ayrılmaz birer parçası olduğunu vurgulayan bu takdiri memnuniyetle karşılıyoruz. Yüzü aşkın ülkede faaliyet gösteren global bir sağlık şirketi olarak, yalnızca fark yaratma yeteneğine sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda fark yaratma sorumluluğunu da taşımaktayız."
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/9 °C
İstanbul 5/10 °C
İzmir 3/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0825
EURO
6,6031
IMKB
80.549
ALTIN
322,014