Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Şubat 2014
Bilgi’den Satınalmada Rekabetçi Yöntemler
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde küresel rekabet ortamında satınalma ve tedarik süreçlerinde avantaj elde etmek isteyen işletmeciler için özel bir eğitim program düzenleniyor. Beş modülden oluşan program 22 Şubat’ta başlıyor

Küresel rekabet ortamında satın alma ve tedarik süreçlerinde avantaj yakalamak isteyen işletmeciler için İstanbul Bilgi Üniversitesi Stratejik Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi adı verilen özel bir eğitim programı başlatıyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Santralİstanbul Kampüsü’nde 22 Şubat-8 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek programda, katılımcılara satın alma faaliyetlerinden ulusal ve uluslararası tedarikçi bulunmasına, pazarlık süreçlerinden tedarikçi ilişkileri ile satınalma pazar araştırmasına kadar satınalma ve tedarik konusundaki tüm faaliyetleri içeren bütünsel bir eğitim verilmesi hedefleniyor.

Program beş modülden oluşuyor
Prof. Dr. Selime Sezgin, Yrd. Doç. Dr. Barış Yılmazsoy ile Murat Albayrakoğlu’nun eğitmenlik yapacağı program Temel satın alma kavramları ve tedarikçi seçimi, Satınalmada pazarlık, profesyonellik ve etik, Uluslararası satınalma stratejileri, Tedarik zinciri yönetimi ve Vaka analizi uygulamaları olmak üzere beş modülde gerçekleştirilecek.
Eğitim programının ücreti ise 800 TL olarak belirlendi
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/13 °C
İstanbul 6/18 °C
İzmir 6/18 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,1617
EURO
6,7237
IMKB
80.549
ALTIN
326,552