Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Şubat 2014
Bilgi’den Satınalmada Rekabetçi Yöntemler
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde küresel rekabet ortamında satınalma ve tedarik süreçlerinde avantaj elde etmek isteyen işletmeciler için özel bir eğitim program düzenleniyor. Beş modülden oluşan program 22 Şubat’ta başlıyor

Küresel rekabet ortamında satın alma ve tedarik süreçlerinde avantaj yakalamak isteyen işletmeciler için İstanbul Bilgi Üniversitesi Stratejik Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi adı verilen özel bir eğitim programı başlatıyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Santralİstanbul Kampüsü’nde 22 Şubat-8 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek programda, katılımcılara satın alma faaliyetlerinden ulusal ve uluslararası tedarikçi bulunmasına, pazarlık süreçlerinden tedarikçi ilişkileri ile satınalma pazar araştırmasına kadar satınalma ve tedarik konusundaki tüm faaliyetleri içeren bütünsel bir eğitim verilmesi hedefleniyor.

Program beş modülden oluşuyor
Prof. Dr. Selime Sezgin, Yrd. Doç. Dr. Barış Yılmazsoy ile Murat Albayrakoğlu’nun eğitmenlik yapacağı program Temel satın alma kavramları ve tedarikçi seçimi, Satınalmada pazarlık, profesyonellik ve etik, Uluslararası satınalma stratejileri, Tedarik zinciri yönetimi ve Vaka analizi uygulamaları olmak üzere beş modülde gerçekleştirilecek.
Eğitim programının ücreti ise 800 TL olarak belirlendi
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/9 °C
İstanbul 9/11 °C
İzmir 6/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,4738
EURO
6,1921
IMKB
80.549
ALTIN
212,223