Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Şubat 2014
Eczaneler Geleceğe Hazırlanıyor
İlaç fiyatlarının düşmesi nedeniyle ayakta kalma konusunda büyük sıkıntılar yaşayan eczacılar, çözümü ilaç dışı sağlık ürünlerinde arıyor.

Türkiye’nin en büyük ilaç dağıtım kuruluşlarından olan EDAK Ecza Kooperatifi’nin bu yıl 6’ncısını organize ettiği Merhaba Yaz 2014 Satış Etkinliği, sektörün en etkili buluşma ve satış etkinliği olarak öne çıkıyor.

İlaç fiyatlarının düşmesiyle eczanelerin alarm veren ekonomik durumlarını geliştirmeyi ve bu konuda yeni seçenekler oluşturmayı hedefleyen etkinlikte eczacılar; ilaç dışı sağlık, medikal, kişisel bakım, güzellik ve kozmetik ürünlerini çok özel avantajlarla temin etme şansına sahip olacak.

“Eczanelerin ekonomisini geliştirmeliyiz”

Eczanelerin artık sadece ilaç satarak ayakta kalamayacağını söyleyen EDAK Yönetim Kurulu Başkanı Emre Bacanak, “Eczacılarımızın ekonomisini geliştirmek zorundayız. Bunun yolu da Batı’daki örneklerde olduğu gibi eczanelerimizi daha geniş ürün seçenekleriyle donatmaktan ve eczacılarımızı da bu yeni anlayışa hazırlamaktan geçiyor” dedi.

EDAK Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Pilavcı ise Antalya’da ülkemizde eczacılara sağlanabilecek en geniş ilaç dışı ürün seçeneklerinin sunulacağını aktardı ve eczacılık sektörünün ihtiyacı olan çeşitli eğitimlerin de gerçekleştirileceğini dile getirdi.

EDAK Merhaba Yaz 2014 Satış Etkinliği, 05-11 Mart tarihlerinde Antalya Belek’de Kaya Palazzo Oteli’nde düzenleniyor. Tüm Türkiye’den bin 500 eczacının katılacağı etkinlikte, yerli ve yabancı 150’den fazla kuruluş ilaç dışı sağlık ürünlerini eczacılara sunma imkanı bulacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,169