Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Şubat 2014
Eczaneler Geleceğe Hazırlanıyor
İlaç fiyatlarının düşmesi nedeniyle ayakta kalma konusunda büyük sıkıntılar yaşayan eczacılar, çözümü ilaç dışı sağlık ürünlerinde arıyor.

Türkiye’nin en büyük ilaç dağıtım kuruluşlarından olan EDAK Ecza Kooperatifi’nin bu yıl 6’ncısını organize ettiği Merhaba Yaz 2014 Satış Etkinliği, sektörün en etkili buluşma ve satış etkinliği olarak öne çıkıyor.

İlaç fiyatlarının düşmesiyle eczanelerin alarm veren ekonomik durumlarını geliştirmeyi ve bu konuda yeni seçenekler oluşturmayı hedefleyen etkinlikte eczacılar; ilaç dışı sağlık, medikal, kişisel bakım, güzellik ve kozmetik ürünlerini çok özel avantajlarla temin etme şansına sahip olacak.

“Eczanelerin ekonomisini geliştirmeliyiz”

Eczanelerin artık sadece ilaç satarak ayakta kalamayacağını söyleyen EDAK Yönetim Kurulu Başkanı Emre Bacanak, “Eczacılarımızın ekonomisini geliştirmek zorundayız. Bunun yolu da Batı’daki örneklerde olduğu gibi eczanelerimizi daha geniş ürün seçenekleriyle donatmaktan ve eczacılarımızı da bu yeni anlayışa hazırlamaktan geçiyor” dedi.

EDAK Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Pilavcı ise Antalya’da ülkemizde eczacılara sağlanabilecek en geniş ilaç dışı ürün seçeneklerinin sunulacağını aktardı ve eczacılık sektörünün ihtiyacı olan çeşitli eğitimlerin de gerçekleştirileceğini dile getirdi.

EDAK Merhaba Yaz 2014 Satış Etkinliği, 05-11 Mart tarihlerinde Antalya Belek’de Kaya Palazzo Oteli’nde düzenleniyor. Tüm Türkiye’den bin 500 eczacının katılacağı etkinlikte, yerli ve yabancı 150’den fazla kuruluş ilaç dışı sağlık ürünlerini eczacılara sunma imkanı bulacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 9/24 °C
İstanbul 11/18 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
80.549
ALTIN
378,397