Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Şubat 2014
İDSO'da Theodore Kuchar Rüzgarı
21 Şubat konseri İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO) Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Ve Sergi Sarayı’nda sevenleriyle buluşacak.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın bu hafta ağırlayacağı Şef Theodore Kuchar, Naxos, Brilliant Classics, Ondine ve Marco Polo için 100’ün üzerinde kompakt disk kaydı yapmış olan en üretken orkestra şeflerinden biridir. Kuchar, Son 17 yılda Avrupa’nın önde gelen iki orkestrası Janacek Filarmoni Orkestrası (eski Çek Radyo Orkestrası) (2005-…) ve Ukrayna Ulusal Senfoni Orkestrası’nın (1994-2004) Sanat Yönetmenliği ve şefliğini yapmıştır.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası konser programı İtalyan besteci Luigi Cherubini’nin Ali Baba Uvertürü eseriyle başlayacak. H.Vieuxtemps’ın Keman Konçertosu No.5 La minör Op.37 ile devam edecek.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın bu hafta ağırlayacağı solist Misha Keylin (Keman), 11 yaşındayken New York Carnegie Hall’de ilk kez sahne alışından bu yana, canlı müzik kalitesinden dolayı hem eleştirmenlerin hem de dinleyicilerin takdirini kazandı. Geniş bir repertuara sahip olan Keylin, Naxos etiketi altında, Henry Vieuxtemps’in yedi Keman Konçertosu’nun tamamına eşlik ettiği üç cd serisinin dünya prömiyeriyle de büyük ilgi topladı. Bu kayıtlar dünya çapında 120,000’in üzerinde satıldı ve basından övgü ve ödüller topladı.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası kapanışı ise L.V. Beethoven’ın Senfoni No.7 eseri ile yapılacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/18 °C
İstanbul 14/19 °C
İzmir 12/23 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078